Фахівці розповіли про елекронний облік деревини в Україні

Електронний облік деревини діє в Україні лише в лісгоспах Держлісагентства, пише УКРОП із посиланням на Ресурс.

Електронний облік деревини діє в Україні лише в лісових господарствах Державного агентства лісових ресурсів, а в 27 відсотках інших лісів деревина не обліковується.

ЧИТАЙТЕ: Детям Донбасса досталось от скандальной Ницой

Про це сказав сказав заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар під час зустрічі з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Валерією Солано, повідомляє прес-служба відомства.

«Під час заготівлі деревини фахівці лісового господарства класифікують її та заносять до системи електронного обліку. Тому можна легко перевірити сортимент деревини. Однак, електронний облік діє лише у лісгоспах Держлісагентства, а в 27% українських лісів деревина не обліковується. Потім деревина продається, зокрема, на електронних торгах», – пояснив посадовець технологію заготівлі та продажу деревини.

Також Володимир Бондар зазначив, що з 2017 року в Україні діє повний мораторій на експорт ділового лісу.

«Лісгоспи, які підпорядковані Держлісагентству, можуть експортувати лише дров’яну деревину, яка не була реалізована на внутрішньому ринку і залишилася на складах підприємств. Під час замитнення товару на експорт митні органи встановлюють код митної класифікації, який підтверджує, що це саме дров’яна деревина», – сказав він. Сторони підкреслили важливість боротьби з контрабандою лісу та незаконним вирубуванням, зазначає прес-служба.

Окрім того, сторони підкреслили важливість боротьби з контрабандою лісу та незаконними рубками.
НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Российские военные готовят на Донбассе провокацию с химическим оружием

Россия готовит на Донбассе провокацию с применением химического оружия, пишет УКРОП со ссылкой на realist.online. Об этом в Facebook сообщил координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук. ЧИТАЙТЕ: Украина предложит России…На Одесской таможне новый коррупционный скандал

Предприниматели Одесщины, не выдержав коррупционного давления, обнародовали факты коррупционной схемы по минимизации таможенных платежей на Одесской таможне под руководством в.и. обязанности начальника Мартынова Сергея Владимировича….