У Трампа готують нову ініціативу щодо Донбасу

Колишній посол США в Україні Джон Гербст розповів, як в адміністрації Трампа хочуть вирішити проблему сходу України, пише УКРОП із посиланням на politeka.net.

За словами дипломата, президент Трамп дав Тіллерсону доручення працювати над цією проблемою.

ЧИТАЙТЕ: Да вы на коленях должны просить прощения у украинцев! Мать российского наемника Агеева жестко призвали перестать «блеять и оправдываться». ВИДЕО

«Схоже, Трамп і Тіллерсон домовилися, що вони призначать спеціального представника, який буде відповідати за цю проблему. Тому вони хочуть, щоб США відігравали велику роль в цьому дипломатичному процесі», — сказав Гербст.

Дипломат упевнений, що Росія,  Франція і Німеччина вітають це рішення американської адміністрації.

Гербст зазначив, що коли він був в Берліні, де йому сказали, що, коли Меркель приїхала в Америку кілька місяців тому, вона сама попросила Трампа призначити такого посла.

«І тому вони були задоволені тим, що Трамп збирається призначити когось на цю посаду», — сказав американський дипломат.

Нагадаємо, 21 червня, президент України Петро Порошенко заявив про досягнення домовленості між Україною і США щодо закупівлі близько 2 млн тонн американського вугілля. Тоді Порошенко також нагадав, що Україна відмовилася від закупівлі вугілля на окупованих Росією територіях Донецької та Луганської областей.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…