«Уряд України у вигнанні»: На Росії в заявах Кілі Азірова побачили «многоходовочку»

На Росії 9 січня бурхливо відреагували на заяву українського екс-прем’єра-втікача Миколи Азарова про плани створити «уряд України у вигнанні», повідомляє УКРОП з посиланням на Патріоти України.

Так, популярний російський блогер під ніком Ель Мюрид в Facebook проаналізував такий крок і спрогнозував три варіанти дій в цьому випадку для адміністрації президента Росії Володимира Путіна.

Ель Мюрид вважає, що Кремль з Путіним, швидше за все, «сховаються в кущі».

А ось російський блогер Володимир Лосєв бачить «цікаву многоходовочку» для Кремля у зв’язку з зазначеними планами Азарова. Зокрема, на його думку, Кремль може визнати президента України Петра Порошенка нелегітимним, а Азарова із втікачем Віктором Януковичем — навпаки. І в такому випадку розвиватимуть проект «Новоросія».

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: После того, как финансирование системы профтехобразования легло на плечи местных бюджетов, начался ее постепенный упадок

Пожвавився в зв’язку з заявою Азарова і екс-кандидат в президенти України, екс-регіонал і так званий «глава» «Новоросії» Олег Царьов. У коментарі одному з російських видань він заявив, що потрібно буде добитися легітимізації такого «українського уряду» через міжнародні структури «.

«Необхідно або внутрішнє рішення Конституційного суду України для внутрішньої легітимності, або рішення ООН для зовнішньої легітимності. Але зрозуміло, що в сьогоднішніх реаліях ці рішення навряд чи представляються можливими, однак рухатися в цьому напрямку потрібно», — заявив він виданню «Економіка сьогодні».

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: В Україні розпочалась нова програма підтримки місцевого самоврядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…