Україна стане найгарячішою точкою світу: тривожний прогноз

У країні вже встановили декілька неоднозначних рекордів

Більше місяця погода тішить нас теплом і відсутністю холодного вітру, проте це дуже турбує світових синоптиків, пише УКРОП.

У грудні в Україні зафіксували декілька температурних рекордів: у цей період прийшов найтепліший день, та й сам місяць став «найлітнішим» за останні сто років. «В Україні, як і в усьому світі, починаючи з 80-х років минулого століття, почався відчутне зростання річної температури повітря. За цей період середня температура найхолодніших місяців зросла на 2-2,5 градуса. Значно скоротилася тривалість зимового періоду, сама зима стала іншою», — розповіли в Українському гідрометцентрі.

Разом з тим фахівці відзначають, що «на території України середньорічна температура підвищується навіть швидше, ніж в цілому в середньому по території земної кулі». До того ж синоптики стверджують, що градуси продовжують повільно, але вірно підвищуватися.

«За будь-яких умовах весна прийде раніше, ніж це було ще 30-40 років тому, але не слід виключати дуже короткочасного повернення зимового характеру погоди, пов’язаного з випаданням снігу і морозами», — резюмували в гідрометцентрі.
НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Российские военные готовят на Донбассе провокацию с химическим оружием

Россия готовит на Донбассе провокацию с применением химического оружия, пишет УКРОП со ссылкой на realist.online. Об этом в Facebook сообщил координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук. ЧИТАЙТЕ: Украина предложит России…На Одесской таможне новый коррупционный скандал

Предприниматели Одесщины, не выдержав коррупционного давления, обнародовали факты коррупционной схемы по минимизации таможенных платежей на Одесской таможне под руководством в.и. обязанности начальника Мартынова Сергея Владимировича….