«Україна може існувати або в протистоянні Росії, або у її складі»

«Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков підкреслив, що консультації, які провів у Москві радник президента США Джон Болтон, не привели до порозуміння з українського питання», — пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляє УКРОП із посиланням на Патріоти України.

«Наші позиції з американцями кардинально розходяться з безлічі питань. І я не відчуваю, що в цій сфері є якесь зближення чи основа для якогось поступового поглиблення взаєморозуміння. Це, швидше, негативний момент»,- зазначив Рябков.

ЧИТАЙТЕ: «США уже открыто намекают на капитуляцию России»

Ця проста констатація факту ще раз нагадує про просту істину: Москва і Вашингтон не можуть досягти згоди щодо українського питання, тому що дотримуються діаметрально протилежних позицій.

З точки зору Росії, американці повинні визнати російський статус окупованого Криму (або закрити очі на окупацію півострова), погодитися з перебуванням російських військ на Донбасі і гарантувати неприєднання України до НАТО і Європейського Союзу — тільки тоді війну на Донбасі буде припинено, а сам регіон перетвориться на українське Придністров’я, осередок корупції, контрабанди і утримання України в російській орбіті.

З точки зору США, Росія повинна піти з Донбасу, визнати, що не мала ніякого права анексувати Крим і погодитися, що сама Україна має право самостійно визначитися зі своїм вибором.

Де тут можливість для компромісу? Її немає і не буде, як не було і не могло бути компромісу з приводу приналежності балтійських країн. Для США це завжди були окуповані Радянським Союзом держави. Для Радянського Союзу це були просто «республіки радянської Прибалтики». Навіть зараз, коли незалежність балтійських країн відновлено, у Москві не бажають визнати самого факту їх окупації — отакої!

Українцям варто зробити з цього прості висновки. Ніяких політичних домовленостей про долю Криму і Донбасу не буде — поки Росія здатна чинити опір міжнародному тиску, поки в цій країні не почалися необхідні для досягнення «компромісу» руйнівні кризові явища, вона нікуди не піде. Ніякого шляху для відновлення територіальної цілісності України, крім системної роботи по послабленню Росії просто не існує.

Але навіть якщо після краху режиму Росія піде з Донбасу і Криму, її влада — і, найголовніше, її народ — ніколи не визнають, що була окупація цих територій і будуть розповідати нам казки про «справедливий референдум» і «повстання шахтарів».

І накопичувати сили для реваншу. Це теж треба розуміти. Така доля України — бути або в протистоянні з Росією, або у складі Росії. Третього не дано. Це повинні зрозуміти і українські політики, які думають, що про щось домовляться з Путіним, якщо прийдуть до влади — не домовитеся, досить брехати собі і народу!

Це повинні зрозуміти і ті українські виборці, які думають, що варто їм проголосувати за когось «правильного» — і цей новий месія домовиться з Москвою або просто звільнить Донбас і Крим за допомогою чарівної палички. В українського виборця зовсім інший вибір — жити і боротися в епоху протистояння з ворогом, підкоритися цьому підлому ворогу або емігрувати, це теж вихід. І той, хто вирішив стати рабом або емігрантом, повинен хоча б не заважати вільним людям будувати свою країну».

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИПовеление

Требование Путина расселить взорванный дом в Магнитогорске снова демонстрирует критическую уязвимость российской системы управления. Фактически президент принимает решение даже не уровня губернатора, а мэра города,…Телохранитель Сталина

Александр Контракт — один из тех, кто присутствовал со Сталиным — и, соответственно, с Черчиллем и с Трумэном на Потсдамской конференции. В 1945 году Контракт…Отечество и их превосходительство. ВИДЕО

Когда люди смешивают «отечество и «ваше превосходительство» и даже отдают предпочтение последнему перед первым, когда они начинают путать свою страну с её руководством, то первому…

Собчак поведала, зачем Порошенко Томос

Российская телеведущая и бывший кандидат в президенты России Ксения Собчак находится с визитом в Киеве. Как она сама утверждает, эта поездка носит исключительно туристический характер…