Тисячі сімей на Сході України просять Верховну Раду підтримати законопроект про компенсації за зруйноване внаслідок бойових дій житло

Про це йшлося під час спільного брифінгу депутата Олега Недави та жителів Донецької області, житло яких зруйновано під час проведення АТО.

Олег Недава є автором законопроекту № 4301 від 24.03.2016 про відшкодування збитків за зруйноване (знищене) або пошкоджене приватне житло особам, приватне житло або приватні домогосподарства яких було пошкоджені (зруйновані) під час проведення антитерористичної операції.

Менш ніж за місяць жителі Донбасу зібрали понад 30 тисяч підписів на підтримку законопроекту 4301. До Верховної Ради з офіційним проханням підтримати законопроект звернулися також місцеві ради Слов’янського та Олександрівського районів.

«Країна має захищати своїх громадян. Зараз тисячам сімей на Сході України потрібна наша допомога. Ухвалення законопроекту №4301 дозволить створити механізм відшкодування за зруйноване житло, тисячі сімей знову отримають дах над головою», — стверджує Олег Недава.

За словами народного депутата законопроект дозволить використовувати бюджетні гроші на придбання, капітальний ремонт і реконструкцію об’єктів житлового фонду, зруйнованих або постраждалих за час проведення АТО. Крім того, фізичні особи — приватні домовласники поряд з юридичними особами отримають право на компенсацію свого майна, пошкодженого або знищеного в результаті бойових дій.

Нагадаємо, що за попередніми оцінками на підконтрольній території Донецької області області 9029 зруйнованих або пошкоджених будинків. У тому числі 838 будинків комунальної форми власності, 24 належать житлово-будівельним кооперативам, 43 – ОСББ, 8125 – приватні житлові будинки. Кількість людей, житло яких постраждало внаслідок бойових дій – 13,1 тис. осіб.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…