Танк стандарту НАТО обіцяють показати на параді у Києві

На військовому параді до Дня незалежності 24 серпня в Києві покажуть танк Т-84-120 «Ятаган», що є модернізованою під стандарти НАТО версією Т-84У «Оплот», пише УКРОП із посиланням на СобКор.нет.

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

ЧИТАЙТЕ: Гриценко «объединяется с порядочными»

Зазначається, що для «Ятагана» «з нуля розробили новий механізм заряджання, який може працювати з унітарними пострілами натовського стандарту».

«Новий механізм заряджання працює за конвеєрним принципом і розміщений у спеціальному відсіку в задній частині башти. Цей відсік відокремлений від екіпажу й має спеціальні вибивні панелі, що дозволяє максимально забезпечити безпеку екіпажу й повністю відповідає рішенням конструкторської школи країн-членів НАТО», – йдеться в повідомленні.

Також «Ятаган» відрізняється високими ходовими характеристиками. Машина оснащена 1200-сильним дизельним двигуном, який розганяє 48-тонний танк до 65 км/год. Питома потужність Т-84-120 становить 26 к.с./т, що вище за показники не лише Т-64, Т-72, ​​російського Т-90, але й деяких сучасних танків країн НАТО.

Танк має багатошарову броню, сучасний динамічний захист «Ніж», комплекс електронно-оптичної протидії від керованого озброєння.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Чубайс предрек скорое отставание России по уровню жизни от Казахстана

Темпы экономического развития России, оказавшиеся ниже среднемировых, грозят стране отставанием от всего мира. Такое мнение в интервью «Снобу» высказал глава «Роснано» Анатолий Чубайс, передает УКРОП. «Если темпы…В России уже сейчас экономическая катастрофа

Финансовый аналитик  пишет о том, как Казахстан может обойти экономику РФ, передает УКРОП. Казахстанский финансовый аналитик Арман БЕЙСЕМБАЕВ рассказал, почему мнение Анатолия ЧУБАЙСА о будущем…


УПЦ МП в Украине ждет неминуемый упадок и раскол: РПЦ грозит крах после Томоса и единой церкви

Религиовед Андрей Юраш прогнозирует, что УПЦ МП будет маргинализироваться, уменьшаться и перестанет быть влиятельной в православном мире, передает УКРОП со ссылкой на «Диалог.UA«. Украинскую православную церковь…