«Талановиті» діти відомих політиків: 25-річний Кирило Турчинов став кандидатом юридичних наук. ФОТО

Задля захисту дисертації сина секретаря РНБО навіть зібралася спеціальна комісія комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя.
Син Олександра Турчинова захистив кандидатську дисертаціюСин Олександра Турчинова захистив кандидатську дисертацію

Напередодні Нового року кандидатські дисертації захистили син секретаря РНБО Олександра Турчинова – Кирило Турчинов,а також Сергій Білан, який є першим заступником голови ДФС та курирує найскандальніший підрозділ служби – податкову міліцію, — передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

За інформацією видання, дисертації Турчинова та Білана захищалися в Інституті законодавства Верховної Ради в один день – 28 грудня. Згідно з оголошенням на сайті інституту, теми робіт теж дуже схожі:

ЧИТАЙТЕ: В Подмосковье избили сборщика подписей за Собчак

— «Конституційно-правове регулювання діяльності політичних партій у виборчому процесі» – у Кирила Турчинова;

— «Конституційно-правові основи референдуму як форми прямої демократії» – у Сергія Білана.

Зазначається, що задля захисту дисертації сина секретаря РНБО навіть зібралася спеціальна комісія комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя. До її складу увійшли голова комітет, нардеп від БПП Руслан Князевич та глава секретаріату комітету і його заступник.

Комісія вирішила, що пропозиції дисертації сина Турчинова мають «практичну значимість» і «можуть бути використані для удосконалення виборчого законодавства». Про це комісія навіть склала спеціальний документ – «Акт впровадження результатів досліджень Турчинова К.О. в законодавчу діяльність».

Додамо, що Кирило Турчинов отримав диплом ВНЗ всього 3 роки тому. Спершу він навчався на юридичному факультеті КНЕУ ім. Гетьмана. А в 2013 році він перевівся на магістратуру київської Академії праці, соціальних відносин і туризму. У 2014 році Турчинов-молодший став аспірантом Інституту законодавства Верховної Ради.

Зараз молодому кандидатові юридичних наук Кирилові Турчинову усього 25 років. Проте,він вже встиг опублікувати 6 наукових праць, які містяться у базі даних українських науковців.

Окрім того, будучи аспірантом, син глави РНБО опублікував цілу монографію про політичну корупцію. Вона вийшла в Інституті законодавства Верховної Ради на початку 2017 року.

Видання також звернуло увагу на те, що інтенсивні заняття наукою не завадили Кирилові Турчинову займатися активною громадською діяльністю і навіть служити у Нацгвардії. Зазначається, що Турчинов-молодший отримав повістку до військкомату ще під час першої хвилі мобілізації. Але його батько стверджував, що син пішов до армії добровольцем.

Журналісти тоді з’ясували, що більше року Кирило Турчинов пропрацював у главку Нацгвардії офіцером юридичного управління, де займався документообігом. У декларації за 2014 рік син Турчинова вказав, що займав посаду «старшого офіцера» НГУ.

Окрім згаданих досягнень, син глави РНБО ще встиг зробити і громадсько-політичну кар’єру. Кирило Турчинов став заступником голови молодіжного крила партії «Народний фронт молодь», одним із лідерів якої є його батько.

Щодо іншого новоспеченого кандидата юридичних наук Сергія Білана, який «захистився» разом з Кирилом Турчиновим, то він є першим заступником відстороненого від посади глави ДФС Романа Насірова.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


В «Документе» пообещали быстрее изготавливать биометрические паспорта

Биометрические паспорта в Украине будут изготавливаться вовремя. Об этом заявил представитель предприятия «Документ», подчеркивая, что ажиотаж на биометрию спал, передает УКРОП со ссылкой на «Пресса…


Ученые назвали дешевый метод эффективной защиты от рака мозга

Европейскими учеными назван доступный метод, который защитит головной мозг от рака. В результате исследования они выяснили, что наиболее эффективный способ профилактики развития опухолей в мозге…Ученые: Человечеству грозит вымирание уже через три десятилетия

Специалисты из Висконсинского университета в США утверждают, что примерно через тридцать лет человечество окажется на грани вымирания из-за регулярного использования кондиционеров, передает УКРОП со ссылкой…


Билл Браудер: «Самая большая глупость, с которой Путин обратился к Трампу»

Я не смотрел пресс-конференцию Дональда Трампа-Владимира Путина из Хельсинки. Но когда мой телефон начал гореть сообщениями, я понял, что что-то происходит. Я быстро обнаружил, что Путин упомянул мое имя ….Рубль и акции РФ возобновили падение после саммита Путин-Трамп. Пинка добавил Пол Райан

Рубль, акции и гособлигации РФ возобоновили падение на торгах во вторник после завершения саммита в Хельсинки, по итогам которого Путин и Трамп не смогли предъявить…Мир погружается в пучину безвременья

Есть определенная ирония в том, что саммит президентов России и США состоялся накануне четвертой годовщины катастрофы малайзийского «боинга» в небе над Украиной, передает УКРОП со…