«Талановиті» діти відомих політиків: 25-річний Кирило Турчинов став кандидатом юридичних наук. ФОТО

Задля захисту дисертації сина секретаря РНБО навіть зібралася спеціальна комісія комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя.
Син Олександра Турчинова захистив кандидатську дисертаціюСин Олександра Турчинова захистив кандидатську дисертацію

Напередодні Нового року кандидатські дисертації захистили син секретаря РНБО Олександра Турчинова – Кирило Турчинов,а також Сергій Білан, який є першим заступником голови ДФС та курирує найскандальніший підрозділ служби – податкову міліцію, — передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

За інформацією видання, дисертації Турчинова та Білана захищалися в Інституті законодавства Верховної Ради в один день – 28 грудня. Згідно з оголошенням на сайті інституту, теми робіт теж дуже схожі:

ЧИТАЙТЕ: В Подмосковье избили сборщика подписей за Собчак

— «Конституційно-правове регулювання діяльності політичних партій у виборчому процесі» – у Кирила Турчинова;

— «Конституційно-правові основи референдуму як форми прямої демократії» – у Сергія Білана.

Зазначається, що задля захисту дисертації сина секретаря РНБО навіть зібралася спеціальна комісія комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя. До її складу увійшли голова комітет, нардеп від БПП Руслан Князевич та глава секретаріату комітету і його заступник.

Комісія вирішила, що пропозиції дисертації сина Турчинова мають «практичну значимість» і «можуть бути використані для удосконалення виборчого законодавства». Про це комісія навіть склала спеціальний документ – «Акт впровадження результатів досліджень Турчинова К.О. в законодавчу діяльність».

Додамо, що Кирило Турчинов отримав диплом ВНЗ всього 3 роки тому. Спершу він навчався на юридичному факультеті КНЕУ ім. Гетьмана. А в 2013 році він перевівся на магістратуру київської Академії праці, соціальних відносин і туризму. У 2014 році Турчинов-молодший став аспірантом Інституту законодавства Верховної Ради.

Зараз молодому кандидатові юридичних наук Кирилові Турчинову усього 25 років. Проте,він вже встиг опублікувати 6 наукових праць, які містяться у базі даних українських науковців.

Окрім того, будучи аспірантом, син глави РНБО опублікував цілу монографію про політичну корупцію. Вона вийшла в Інституті законодавства Верховної Ради на початку 2017 року.

Видання також звернуло увагу на те, що інтенсивні заняття наукою не завадили Кирилові Турчинову займатися активною громадською діяльністю і навіть служити у Нацгвардії. Зазначається, що Турчинов-молодший отримав повістку до військкомату ще під час першої хвилі мобілізації. Але його батько стверджував, що син пішов до армії добровольцем.

Журналісти тоді з’ясували, що більше року Кирило Турчинов пропрацював у главку Нацгвардії офіцером юридичного управління, де займався документообігом. У декларації за 2014 рік син Турчинова вказав, що займав посаду «старшого офіцера» НГУ.

Окрім згаданих досягнень, син глави РНБО ще встиг зробити і громадсько-політичну кар’єру. Кирило Турчинов став заступником голови молодіжного крила партії «Народний фронт молодь», одним із лідерів якої є його батько.

Щодо іншого новоспеченого кандидата юридичних наук Сергія Білана, який «захистився» разом з Кирилом Турчиновим, то він є першим заступником відстороненого від посади глави ДФС Романа Насірова.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Разлом Хейворд в США таит серьезную опасность — сильнейшее землетрясение, которое произойдет в ближайшее время

На востоке США имеется разлом, тектоническое движение в котором может быть настолько масштабным, что спровоцирует сильнейшее землетрясение. Данную новость сообщила геологическая служба страны, пишет Los Angeles…


Где шильдики?

1.  Поначалу я даже внимание на это (71 из 103) не обратил — мало ли какие глупости порхают по блогам и фейсбукам. Когда увидел ЭТО…


ВОЗ: в Майами может начаться эпидемия желтой лихорадки

Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) заявляет, что в городе Майами, который находится во Флориде, может произойти вспышка желтой лихорадки, передает УКРОП. Причина возможной эпидемии — путешественники,…


Намерения Кремля тревожат Израиль и могут спровоцировать следующий сирийский кризис

«Разозленная американской атакой на Сирию на прошлой неделе, Россия предупредила о последствиях. Лишь одно из них было конкретизировано: Кремль заявил, что может поставить своему сирийскому…


В Англии на свет появился ягненок с необычной надписью. ФОТО

На днях тринадцатилетний сын фермера заметил на появившемся ягненке надпись «lamby», которая означает «барашек», передает УКРОП. Удивительное животное родилось в деревне Эдж графства Глостершир. Новость…


Признания офицера ФСБ: «От этой работы у нас всех темные и хмурые лица»

Хорошо известны яркие истории перебежчиков из советских и российских спецслужб, многие слышали о судьбе капитана КГБ Виктора Орехова, тайно предупреждавшего диссидентов о готовящихся арестах и обысках,…

В Турции бизнесмен сообщил жене, что является членом движения Гюлена, чтобы получить развод и жениться на любовнице

Турецкий бизнесмен заявил, что является членом движения Фетхуллаха Гюлена, чтобы развестись с женой и затем жениться на любовнице. Но правда была раскрыта и ему пришлось…