Сьогодні Донеччину відвідав потужний десант. ФОТО

Сьогодні  у Краматорську відбулося перше за історію існування бюджетного комітету виїзне засідання. На ньому було розглянуто питання взаємовідносин між місцевими та Державним бюджетами.

«Сьогодні разом з Павло Жебрівський та Максим Ефимов (Maxim Efimov) привітав на Донеччині потужний десант своїх колег – народних депутатів з бюджетного комітету. По обіді у Краматорську відбулося його виїзне засідання (до речі, перше за історію існування), на якому розглянули питання взаємовідносин між місцевими та Державним бюджетами. Крім того, обговорили проблеми, що заважають реалізації інфраструктурних проектів у Донецькій області.

Та спочатку завітали у Билбасівку на відкриття першої з 28 опорних шкіл, які мають запрацювати у Донецькій області. Реалізація цього проекту зажадала від нас максимум зусиль, але результат цього вартий. В умовах війни і обмежених ресурсів ми спроміглися побудувати такий учбовий заклад з сучасним обладнанням, який викликає заздрість усіх моїх колег з різних областей України.

Та нехай заздрять! Діти Донеччини мають стати найкращими! І не тільки діти! Ми будуємо дитсадки, школи та лікарні. Ми ремонтуємо мости та дороги. Це тільки початок шляху. Я впевнений, що це не останній проект, який здивує всю Україну!», — повідомив на своїй сторінці  facebook народний депутат Олег Недава.


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…