«Сьогодні бачив, як людина їла»: Мережа вибухнула жартами через заяву міністра Реви щодо харчування українців

Як відомо, міністр зазначив, що ціни на продукти харчування в Україні та Німеччині приблизно однакові, проте німці просто їдять менше, ніж українці.
Міністр Рева вважає, що українці забагато їдять. 

У мережі активно обговорюють заяву міністра соціальної політики України Андрія Реви про гроші, які українці витрачають на харчування. Про це пишуть користувачі соціальних мереж, передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: Мінекології використовує ЗМІ для «зачистки» ринку під своїх гравців у сфері поводження з небезпечними відходами

Так, міністр зазначив, що ціни на продукти харчування в Україні та Німеччині приблизно однакові, проте німці просто їдять менше, ніж українці. Це викликало хвилю жартів в мережі.

«Мене Рева так розлютив, що на нервах я з’їв велике морозиво», — пише на своїй сторінці в Facebook Клим Братковський.

«Саме стільки кілокалорій в середньому споживає українка (українець), обідаючи у бабусі (дідуся). Це багато, не треба так», — відзначає Андрій Грищук, публікуючи фото Реви, «спантеличеного підрахунками».

«Сьогодні бачив, як людина їла. Дайте телефон міністра Реви або гастропатруля», — іронізує Михайло Ткач.

«Як думаєте, ким із видатних мислителів більше захоплюється Рева — Кім Чен Іром чи Пол Потом?» — запитує Михайло Ганницький.

Крім того, заяві міністра Реви присвятили навіть вірш.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…