Скандал на NewsONE: «Хто розповідає про «гражданский конфликт на Украине», «государственный переворот» й «дружбу с Россией» для мене — ніякі не опоненти. Це — вороги!», — Портніков

Кожен журналіст, який продає свою честь за мідяники проросійських телеканалів, рано чи пізно сам стає таким самим провокатором і маргіналом, як «опоненти» з його ефірів.

«Сподіваюсь, після ганебного скандалу на Ньюсвані до мене більше не буде питань, чому я не запрошую до студії Політклубу «опонентів». А тому, що для мене опоненти — ті, хто має різні погляди на пенсійну і медичну реформи, на те, як боротися з корупцією і як змінювати суди», — пише оглядач Віталій Портніков на своїй сторінці у «Фейсбуці», передає УКРОП з посиланням на Патріоти України, та продовжує:

«А ті, хто розповідає про «гражданский конфликт на Украине», «государственный переворот» й «важность восстановления дружбы с Россией» для мене — ніякі не опоненти. Це — вороги. Так, з українським паспортом, успадкованим від УРСР, але це нічого не змінює. Ворог може бути й зрадником. А зрадникам слова не дають.

ЧИТАЙТЕ: Мосийчук жестко прокомментировал увольнение Вересня

Їх ізолюють від суспільства, що бореться за майбутнє. І на зрадників не працюють. Кожен журналіст, який продає свою честь за мідяники проросійських телеканалів, рано чи пізно сам стає таким самим провокатором і маргіналом, як «опоненти» з його ефірів. Так, у нас слабка держава. Так, у нас дезорієнтоване суспільство. Але де ваше сумління, «колеги»?».

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…