Розплата за Кримнаш: пляжі Коктебеля вражають. ФОТО

В окупованому Криму почався курортний сезон, однак туристи про це, судячи з усього не знають, пише УКРОП із посиланням на politeka.net.

Такий висновок можна зробити, дивлячись на пустельні пляжі знаменитого Коктебеля. Курортне селище на сході Криму відпочивальники не штурмують і на одному з кадрів, зроблених камерою спостереження, у кромки води можна побачити одиниці людей. При цьому кадр зроблений не 6 годині ранку, а о 14.40.

«Дуже навіть очікувано, ще в 2014 про це говорили. Перші пару років туди їздили подивитися, що відтіснили. Подивившись, бажання повторити пропало. Тим більше що відкрили Туреччину, а відкриють Єгипет, то взагалі буде голяк», «— В мае сезона в Крыму уже не будет никогда. — А когда будет? — В травні».

«Є ще пару мільйонів невиїзних силовиків. Правда велика частина з них вибере Краснодарський край, там все-таки трохи менше совково. Деяким госслужакам роздають путівки в Кримські екс-совдепівські санаторії. Ось ці і їздять. Але місцевому бізнесу від цього явно не сильно краще»,

«Зараз почнуться відмазки. Знято в спеку, всі сидять по номерам! Знято рано вранці, всі ще сплять! Ну і далі за методичкою», – обговорюють пустельні пляжі користувачі соцмереж.

ЧИТАЙТЕ: «Корм для животных»: оккупанты раздают жителям Макеевки испорченные консервы из «свежей» «гуманитарки»

Відзначимо, раніше повідомлялося, що напередодні початку курортного сезону набережна знаменитого Коктебеля буквально розсипалася на шматки, на пляжах брудно і абсолютно порожньо.

koktebel1

koktebel2

koktebel3

koktebel4

koktebel5

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…