Розвідник повідомив про великі проблеми в окупантів на Донбасі

Російська Федерація почала виділяти значно менше коштів на утримання російсько-терористичних військ на Донбасі. Генерал-лейтенант Василь Богдан прокоментував інформацію від журналіста Юрія Бутусова про те, що у російських військ на Донбасі спостерігаються серйозні проблеми з укомплектованістю, передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

«Підтвердити, чи спростувати заяву Бутусова досить важко, тому що є статистика, яка свідчить про те, що неукомплектованість на 50% у складі російсько-терористичних військ, а є інформація, яку надав Бутусов. Але ясно одне, що ті кошти, які виділялися раніше для ведення війни на Донбасі, вони не відповідають тим початковим виділенням, які були на початку російської агресії», – сказав Богдан.

ЧИТАЙТЕ: Названа главная угроза существованию США

За його словами, на російську економіку дуже повпливали санкції, і хоча ресурси в них ще лишилися, однак їх недостатньо для повноцінного фінансування. «Повідомлення про те, що скорочують фінансові витрати Росії на соціальну сферу, та інші речі для терористичних «Л/ДНР», це відповідає дійсності. Тому повідомлення з приводу і морального стану, і бойової готовності, і взагалі мотивації кадрового складу російських окупаційних військ, вони мають під собою відповідний грунт, і безумовно впливає на те, що там відбувається в контексті ефективності діяльності російської сторони по відношенню до української», – сказав Богдан.

Водночас, в результаті зміни формату АТО на ООС, Росію законодавчо назвали країною-агресором, і поведінка української армії стала більш рішучою, вважає генерал-лейтенант. «Тому задіяння у таких масштабах ЗСУ стосовно агресора, почали давати результат, і саме головне, якщо раніше були нюанси пов’язані з тим, давати відсіч, чи не давати, а якщо давати то чим, і в яких масштабах і так далі, то зараз вирішується питання конкретно – даються адекватні відповіді, і даються відповіді на упередження з тим, щоб примусити ворога діяти не тільки в рамках мінських домовленостей, а і задуматися над тим, яка у нього перспектива. І це викликає паніку в рядах бойовиків і кадрових військовослужбовців РФ і дезертирство», – зауважив Богдан.

Тому, як зазначає експерт, «інформація Української розвідки і ЗМІ проукраїнського характеру про те, що там є проблеми у лавах терористів, має право на життя».

ПАРТНЕРЫ


Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Нетаньяху могут посадить

«Он подверг страну поляризации, радикализации и изоляции — а теперь дни Беньямина Нетаньяху на посту премьер-министра Израиля, вероятно, сочтены. Однако его токсичное наследие осложнит путь…
Российские студенты призывают к протестам

Студенты российских вузов опубликовали открытое письмо с требованием прекратить так называемое «московское дело», возбуждённое Следственным комитетом по итогам летних протестных акций. В письме, которое появилось…

НБУ изымает мелкие деньги

Украинцы с 1 октября не смогут использовать монеты мелких номиналов 1, 2 и 5 копеек, чтобы расчитаться. Причиной этого является изъятие этих монет из обращения….


Делали ху*ню молча»: Журналистка назвала власть Зеленского валютной проституткой

Журналистка рассказала историю о «валютной эскортнице» и заявила, что именно с ней ассоциируется новая украинская власть. Об этом Светлана Крюкова написала на своей странице в социальной…
Зеленский назначил нового главу внешней разведки

Президент Владимир Зеленский назначил Валерия Евдокимова главой Службы внешней разведки. Источник: указы от 20 сентября на сайте главы государства. Дословно: «Назначить Евдокимова Валерия Владимировича председателем…