Програма «На тебе чекають вдома» – реальний шанс для виправлення помилок й повернення до мирного життя. ВІДЕО

Двоє мешканців Донбасу повернулися до мирного життя завдяки Програмі Служби безпеки України «На тебе чекають вдома», повідомляє УКРОП з посиланням на СБУ

Один з них приєднався до т.зв. «ДНР» навесні 2014 року. Охороняв будівлі органів влади та управління міста Лиман Донецької області.

Після звільнення міста від бойовиків чоловік, побоюючись кримінальної відповідальності, виїхав до Російської Федерації, де тривалий час переховувався.

Його батьки, поспілкувавшись із співробітниками СБ України, допомогли чоловікові подолати страх та повірити, що Програма «На тебе чекають вдома» – реальний шанс для виправлення помилок й повернення до мирного життя на Батьківщині. Зрештою спільними зусиллями родини та за сприяння спецслужби колишній бойовик повернувся в Україну через пункт пропуску «Гоптівка», де відразу здався правоохоронцям.

Написавши заяву до поліції про добровільний вихід зі складу НЗФ, чоловік активно сприяв слідству. Після ретельної перевірки вирішуватиметься питання про його звільнення від кримінальної відповідальності. Другий мешканець Донеччини, колишній працівник т.зв. «податкової інспекції ЛНР», також скористався Програмою СБУ.

З початком конфлікту він виїхав до Росії, де працював там різноробочим. Негативне ставлення до біженців з окупованих територій Донбасу, постійне цькування, докори в боягузтві та небажанні воювати за «новоросію», погрози життю та здоров’ю і навіть побиття й тортури з боку цивільних громадян та поліцейських РФ, змусили його повернутися до Луганська. Колишні колеги допомогли чоловіку працевлаштуватися до т.зв. «податкової інспекції «ЛНР».

Незадовільні умови праці, зверхнє й упереджене ставлення до луганчан з боку російських наглядачів заставили чоловіка задуматися. Через три місяці, зрозумівши, що насправді він працює не для міфічної «республіки», а на терористів, «податківець» вирішив виїхати на підконтрольну Україні територію та звернувся до СБУ в рамках Програми «На тебе чекають удома».

«Я щиро розкаююсь у скоєному й закликаю всіх обдурених терористами, окупантами й російською пропагандою людей кидати «ЛНР» та повертатися на Батьківщину», – заявив колишній сепаратист. Зараз чоловік дає покази щодо своєї діяльності та співпрацює зі слідством.

ЧИТАЙТЕ: МЧС: 16 человек погибли при пожаре на складе на северо-востоке Москвы. ФОТО

Якщо перевірка підтвердить, що він не брав участі в бойових діях, катуваннях і тортурах, громадянина буде звільнено від кримінальної відповідальності, він зможе вільно жити й трудитись на мирній українській землі.
ПАРТНЕРЫ


Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Нетаньяху могут посадить

«Он подверг страну поляризации, радикализации и изоляции — а теперь дни Беньямина Нетаньяху на посту премьер-министра Израиля, вероятно, сочтены. Однако его токсичное наследие осложнит путь…
Российские студенты призывают к протестам

Студенты российских вузов опубликовали открытое письмо с требованием прекратить так называемое «московское дело», возбуждённое Следственным комитетом по итогам летних протестных акций. В письме, которое появилось…

НБУ изымает мелкие деньги

Украинцы с 1 октября не смогут использовать монеты мелких номиналов 1, 2 и 5 копеек, чтобы расчитаться. Причиной этого является изъятие этих монет из обращения….


Делали ху*ню молча»: Журналистка назвала власть Зеленского валютной проституткой

Журналистка рассказала историю о «валютной эскортнице» и заявила, что именно с ней ассоциируется новая украинская власть. Об этом Светлана Крюкова написала на своей странице в социальной…
Зеленский назначил нового главу внешней разведки

Президент Владимир Зеленский назначил Валерия Евдокимова главой Службы внешней разведки. Источник: указы от 20 сентября на сайте главы государства. Дословно: «Назначить Евдокимова Валерия Владимировича председателем…