Передвиборчі перегони почались: Тягнибок на з’їзді ВО «Свобода» всіх залякав

Вчора у Києві пройшов з’їзд ВО «Свобода» з нагоди 25-річчя об’єднання, зазначає УКРОП із посиланням на  Патріоти України.

Її лідер Олег Тягнибок у своєму виступі знову багато обіцяв, та оголосив наступне.

«Сама по собі боротьба з окремими проявами корупції системної проблеми не вирішує. Боротися треба з причинами, а не з наслідками. А головна причина корупції у вищих ешелонах влади — це і є олігархія. Бо що таке олігархія? Це зрощення великого злочинного капіталу з державною владою. В результаті це — узаконена корупція, що ми сьогодні і бачимо. А що таке узаконена корупція? Це коли влада ухвалює такі закони, протягує такі рішення, що дозволяють абсолютно безкарно грабувати державу і людей. Тобто ті хто мали би бути слугами народу стають служками олігархів. Тому замість того, щоб у скрутний для нації і держави час затягти паски на пузі олігархів, вони насміхаючись затягують зашморг на шиї українців», — підкреслив Олег Тягнибок.

За його словами, зараз боротьба з корупцією у більшості випадків є бутафорією, яку часто створюють самі олігархи. Таким чином вони прикривають розкрадання майна українського народу. Для ліквідації олігархії Тягнибок запропонував системний план, який передбачає боротьбу з ухиленням від сплати податків через офшорні зони Кіпру та повернення капіталів, що зареєстровано в них, ліквідацію приватних монополій, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, тощо.

ЧИТАЙТЕ: В оккупированном Крыму оконфузились с очередным памятником. ФОТО. ВИДЕО

«Свобода» це єдина сьогодні політична сила, яка не обіцяє і не декларує. І навіть не критикує вибірково одних олігархів на замовлення інших. Свобода методично впроваджує системний план ліквідації олігархії, як такої», — підкреслив Олег Тягнибок.

За його словами, зараз багато хто не вірить в можливість знищення олігархії, але кілька років потому неможливим здавалося знищення Компартії, яка зараз є забороненою в Україні.

«Так само, як ми знешкодили в Україні комуністів, буде ліквідоване їхнє породження — олігархія. І якщо хтось сумнівається у цьому, то я знову нагадаю: ще недавно багато хто не вірив, що можна комуністів відправити на смітник історії», — зазначив Тягнибок.

Нагадаємо, сьогодні, 30 вересня, у Палаці Свободи у Києві відбувся урочистий з’їзд з нагоди 25-ї річниці створення націоналістичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», в якому взяли участь понад 2022 делегати.
НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Meдики бьют тpeвoгу: Вcпышкa тяжeлoгo пищeвoгo oтpaвлeния зaфикcиpoвaнa в 16 штaтax CШA

Центр здравоохранения Соединенных Штатов информирует людей о распространении опасной бактерии Escherichia coli (E. coli). В ходе расследования выяснилось, что отравление повсеместно возникло из-за листьев салата…


В Перу обнаружен человеческий скелет с дополнительными конечностями. ФОТО

На севере Перу, в городе Уанчако, ученые сделали уникальное открытие: археологам посчастливилось откопать скелет человека, которому приблизительно 2 тыс. лет, передает УКРОП. Специалистов удивил факт,…Пролетел над головами и наматывал круги: Крушение самолета в РФ попало на камеру. ФОТО. ВИДЕО

Последний полет небольшого самолета в Хакасии попал на камеры случайных очевидцев, передает УКРОП. Об этом сообщают российские СМИ. ЧИТАЙТЕ: Песчаная буря в Беларуси: Множество ДТП и пострадавших. ФОТО….
Лукашенко обещал отучить белорусов от самогона. ФОТО

Белорусский президент Александр Лукашенко намерен прививать населению страны практику культурного и умеренного употребления спиртного, а заменять привычные водку и самогон глава государства предлагает качественным вином. Соответствующая идея…КНДР призвали подписать Договор о запрещении ядерных испытаний

Исполнительный секретарь Подготовительной комиссии Организации по Договору о всеобъемлющем запрещении ядерных испытаний (ПК ОДВЗЯИ) Лассина Зербо прокомментировала решение КНДР «заморозить» свою ядерную активность, передает УКРОП…Полиция Киева разоблачила нарколабараторию

В столице разоблачили лабараторию по изготовлению наркотиков, которая приносила миллионные доходы. «Наркотический пункт» был организован в одной из квартир Киева. На момент разоблачения, полиция нашла…