Пане Остапе, досить піаритися: В соцмережах «потролили» міністра Семерака

«Пане Остапе, досить піаритися. Це не захист природи, а піар з Вашого боку. Ви ж політолог, а так бездарно ведете свою піар-кампанію. "Громадські екологи" вас кинули, бо вони працюють тільки по замовленню, або на проектах (за бабло)»

Так користувачі соцмереж відреагували на заяву Остапа Семерака з приводу мітингу мислівців, обурених бездіяльністю міністра. Вони звинуватили Семерака у диверсії по відношенню до української економіки і розвалі мисливського господарства.

Нагадаємо, за день до мітингу міністр закликав «журналістів і екологічну громадськість також прийти до Мінприроди», очевидно для того, щоб його підтримати. Але, як виявилось на справі, справжня екологiчна спільнота проігнорувала політолога Семерака.

У зв'язку з цим Пан Семерак обурено наголосив, що «здивований позицією багатьох екологів, які критикують на чому світ стоїть Міністерство, а коли доходить до справи, то їх не видно на таких акціях». На що отримав гідну відповідь.

«Для того, щоб екологiчна спільнота активніше включалась в процеси, повинні бути ясні цілі, шляхи вирішення та правильний каталізатор для всіх процессів! А поки за словами, стоять лиш слова…», — викарбував іншій користувач на стіні міністра.

Отож, за переконаннями користувачів не має у нас екологічного каталізатора, а є звичайнісінький політолог, який темою заборони полювання на лосів знівелюваві сміттєві проблеми Львову, поводження з небезпечними екологічними відходами, знищення лісів, варвароського добування бурштину тощо.

Пару слів про лосів. Як відомо, чимало мисливців невдоволені забороною міністра щодо полювання на лосів й находять її піар-акцією. З одного боку начебто й вірно. Особливо, коли популяцію лосів звели на нівець. В тому рахунку й за період кермаництва політолога Семерака.

Але, як рекомендують міністру інші дописувачі — проблему потрібно не забороняти, а вирішувати й наводять у приклад Фінляндію. “В Україні лосів дуже мало. Але не тому, що їх вбивають жорстокі мисливці, а тому, що Міністр екології вважає полювання середньовічним дикунством. У Фінляндії, наприклад, полювання -високоприбуткова галузь господарства. Там щороку добувається понад 30 тисч (тридцять тисяч) лосів. Дуже прикро, що замість вирішування проблеми приймаються рішення які в результаті добють тих звірів до 0».

ЧИТАЙТЕ: Зачем нужен такой министр? Семерак игнорирует экологическую катастрофу на Донбассе

І в довершення — щодо диверсій та розрухи. «Сотні тисяч га українських лісів передано в оренду на 49 років лозинським-шлаєбенським! Ганьба! Чого чекає мінЕкології? Соціального вибуху? Що це за огорожа лісу між с.Хотянівка-с.Н.Дубечня?» — справедливо обурюється ще один користувач.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…

Loading…ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Ученые утверждает, что астероид Оумуамуа может быть инопланетным кораблем. ФОТО

Сигарообразный астероид под названием «Oumuamua», что в переводе означает «разведчик», пролетел мимо Земли в прошлом месяце и стал первым межзвездным объектом, наблюдаемым в нашей Солнечной…


10 страшных космических историй. ФОТО

Космические полеты невероятно опасны и требуют храбрости на уровне безумия. И именно это делает космонавтов и астронавтов настолько крутыми. Сегодня поговорим о десяти малоизвестных страшных…

Уникальный переводчик с куриного на человеческий создали в США

Специалисты из США разработали и протестировали уникальный переводчик с куриного языка на человеческий. Ученым пришлось сформировать специальный банк данных куриных «слов», после этого отсортировать контент…

В Петербурге жестоко убили китайскую студентку: тело нашли голым и с кляпом во рту

  Следователи Санкт-Петербурга выяснили обстоятельства смерти молодой гражданки КНР, обнаженное тело которой нашли в одной из квартир. Во рту у погибшей был кляп, сообщает  УКРОП…Смерть из-за красивого кадра: популярный китайский руфер сорвался с крыши 62-этажного небоскреба. ФОТО

ABC У Юннин получил известность благодаря многочисленным видео, в которых прогуливался по крышам высотных зданий. 8 ноября главный руфер Китая погиб, упав с крыши небоскреба…


Омелян розповів про створення українського лоукостера

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів про створення іще однієї національної авіакомпанії, що матиме назву SkyUp. Нова авіакомпанія SkyUp, творцем якої виступила відома туристична компанія…