Олег Недава повідомив про новий позов проти Російської Федерації

Питання Керченського мосту та проблеми українських портів, що пов’язані з його будівництвом, про які я листом інформував Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, знайшло своє продовження.

Україна вже готує позов проти Російської Федерації у зв’язку з обмеженнями до судноплавства через Керченську затоку, встановленими російською стороною. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook народний депутат Олег Недава.

Наприкінці липня на зустрічі з керівництвом Маріупольського порту я обговорював цю складну ситуацію. Безумовно, морська блокада завдає серйозної шкоди для української економіки – вантажообіг Бердянського і Маріупольського портів вже істотно впав.

Як наслідок, Маріупольський порт, здатний обробляти більше 17 млн. тон вантажів на рік, не дорахується прибутку в розмірі 410 млн. грн. Аграрії та металурги змушені переорієнтуватися на інші види транспорту.

Крім того, будівництво Керченського моста несе й екологічну загрозу. Різка зміна хімічного складу води Азовського моря призведе до загибелі багатьох живих організмів.

«Такі дії з боку РФ завдають значної шкоди не тільки безпеки судноплавства, а й національній безпеці України в цілому», — наголошує народний обранець.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…