Олег Недава зустрівся з радником з політичних питань Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Майклом Хенінгом

Під час нещодавнього візиту у США я мав тривалу бесіду з головним радником з політичних питань Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Майклом Хенінгом, який розповів про поточні Проекти Агентства в Україні, повідомляє народний депутат України Олег Недава УКРОП.

Вже 9 грудня, не відкладаючи справу в довгу шухляду, відбулася зустріч з начальником відділу розробки та координації програм Регіональної місії в Україні, Білорусії й Молдові Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Девідом Хетчем , та його заступником Грегорі Олсоном.

В процесі спілкування по-перше, я розповів про свою діяльність як депутата Верховної ради, окреслив коло питань, якими опікуюсь на державному рівні. Відбулася жвава дискусія щодо підготовки та реалізації значної кількості стратегічних документів розвитку України.

Американським колегам було запропоновано об`єднати зусилля та прийняти участь у роботі Національної платформи Сталого розвитку.

Допомога у процесі інклюзивного та колегіального стратегічного планування за ініціативи громад, результатом якого стане створення та фінансування проектів місцевого економічного розвитку вкрай актуальна, особливо з урахуванням озброєного конфлікту.

По — друге презентував діяльність ГС «Програма ДОНБАС», де я є головою опікунської ради, розповів про досвід нашої громадської спілки та результати її роботи в частині співпраці з міжнародними проектами на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: В Україні розпочалась нова програма підтримки місцевого самоврядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Тематика зустрічі стосувалася, у першу чергу, ситуації на Сході України. Намагався запевнити співрозмовників у необхідності та важливості розширення географії на Донецьку та Луганську області таких програм USAID як «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE), «Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ)», «Підтримка розвитку сільського господарства та сільських територій», «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Наприклад, питання децентралізації. Програма DOBRE — це 5-річний проект який допомагає підвищити спроможність новоутворених об’єднаних територіальних громад ефективно реагувати на соціальні запити завдяки ефективному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та підвищенню рівня залучення громадян.

Громадянам віддалених сіл також потрібне надання якісних та своєчасних публічних послуг, що також є одним з напрямків проекту. Хіба все це не потрібно Донбасу?

Метою Програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» є допомога людям, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході України, знайти роботу з гідною оплатою праці або ж опанувати нові вміння для того, щоб утримувати себе та свої сім’ї, заснувати або ж перенести малий бізнес на мирні території.

Проект також передбачає можливість підвищити спроможність організацій громадянського суспільства та учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю.

На моє глибоке переконання, передусім цього потребують території які прийняли найбільшу кількість переселенців, а саме Донецька та Луганська. Так як там не реалізувати Програму?!

Програма «Єдина громада» має на меті подолати розмежування та сприяти розбудові єдності та довіри у тих територіальних громадах, які потерпіли від конфлікту в Україні. Заходи передбачають залучення основних впливових учасників – таких, як керівники місцевих органів влади, працівники ЗМІ, громадські активісти тощо.

Основою стане триєдиний підхід, побудований на безпосередньому спілкуванні та взаємодії у середині громад, який уможливить обмін досвідом і навичками, забезпечення довіри та єдності між внутрішньо переміщеними особами (ВПО) та місцевими жителями. Девід Хетч підтвердив, що дана Програма охопить і вищеназвані регіони.

Наприкінці цікавої бесіди я передав пакет пропозицій щодо участі ГС «Програма Донбас», органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей у поточних Проектах Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Фахівці Регіональної місії запевнили у продовженні діалогу.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

В России арестован совладелец «Газпрома»

Басманный суд Москвы вынес постановление об аресте до 20 ноября в отношении совладельца Удмурдской компании «Газпром спецгазавтотранс» (дочернее предприятие «Газпрома») Владимира Тумаева, обвиняемого в организации покушения…


США располагают данными о численности войск РФ на Донбассе – Волкер

У США есть данные о численности, организации и командовании регулярных российских войск на Донбассе. Об этом сообщил в интервью «Эху Москвы» специальный представитель Госдепартамента США по вопросам Украины Курт Волкер, передает УКРОП…


В Украине выпал первый снег. ФОТО

На горе Поп Иван Черногорский, на границе Ивано-Франковской и Закарпатской областей, 24 сентября выпал первый снег, пишет УКРОП со ссылкой на Обозреватель. «Зима на носу:…


Три потенциальные жертвы Путина

Немецкие врачи официально заявили, что Петра Верзилова скорее всего отравили, пишет УКРОП со ссылкой на newrezume.org. В СССР решение о политических убийствах всегда принимало первое…


В России началось изменение политического ландшафта

Последние региональные выборы, приведшие к поражению кандидатов от «Единой России», свидетельствуют об изменении политического ландшафта в стране, считает директор Центра развития региональной политики Илья Гращенков….


«Путин изменил Украину»: The Washington Post рассказал об отчаянии и бессилии Кремля

Затянувшаяся война на Донбассе меняет настроения и сознание людей. В докладе Атлантического совета этот процесс был назван «геополитическим разводом столетия» — разделением двух стран, которые веками были…


Турчинов получил новую должность

Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов получил новую должность, пишет УКРОП со ссылкой на antikor.com. Таким образом, теперь он станет координатором объединения…


Бурная молодость «кремлевского ресторатора». ФОТО

Так начинал свою карьеру известный бизнесмен Евгений Пригожин: кражи, нападение на женщину, пьянки с подростком. «Росбалт» впервые публикует документы и свидетельства очевидцев, передает УКРОП. Начинал…


В США енот спрыгнул с 9 этажа. ВИДЕО

В Нью-Джерси внимание местных жителей привлек енот, который взбирался по стене многоэтажного здания, пишет УКРОП со ссылкой на islam-today. Через какое-то время животное просто спрыгнуло…


Путин готовится к заморозке своего «тайника»: Санкции США лишат его личных накоплений в $44 млрд

Один из самых секретных российских нефтяных концернов «Сургутнефтегаз» пытается лихорадочно спастись от грядущих санкций США, пишет УКРОП со ссылкой на newrezume.org. Компания считается личным «тайником»…Беременность близнецами Меган Маркл выдали волосы. ФОТО

Интересное положение герцогини выдали ее непослушные волосы, доставшиеся от афроамериканки-матери, Дории Редлан, который Маркл постоянно выравнивает с помощью химических средств, пишет УКРОП со ссылкой на…
Кто на самом деле управляет в «ДНР»: СБУ перехватила разговор боевиков

Находясь в полной зависимости от Кремля, оккупанты даже не планировали самостоятельно решать будущее так называемой «ДНР» после убийства лидера боевиков Александра Захарченко, пишет УКРОП со…