Олег Недава зустрівся з радником з політичних питань Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Майклом Хенінгом

Під час нещодавнього візиту у США я мав тривалу бесіду з головним радником з політичних питань Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Майклом Хенінгом, який розповів про поточні Проекти Агентства в Україні, повідомляє народний депутат України Олег Недава УКРОП.

Вже 9 грудня, не відкладаючи справу в довгу шухляду, відбулася зустріч з начальником відділу розробки та координації програм Регіональної місії в Україні, Білорусії й Молдові Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Девідом Хетчем , та його заступником Грегорі Олсоном.

В процесі спілкування по-перше, я розповів про свою діяльність як депутата Верховної ради, окреслив коло питань, якими опікуюсь на державному рівні. Відбулася жвава дискусія щодо підготовки та реалізації значної кількості стратегічних документів розвитку України.

Американським колегам було запропоновано об`єднати зусилля та прийняти участь у роботі Національної платформи Сталого розвитку.

Допомога у процесі інклюзивного та колегіального стратегічного планування за ініціативи громад, результатом якого стане створення та фінансування проектів місцевого економічного розвитку вкрай актуальна, особливо з урахуванням озброєного конфлікту.

По — друге презентував діяльність ГС «Програма ДОНБАС», де я є головою опікунської ради, розповів про досвід нашої громадської спілки та результати її роботи в частині співпраці з міжнародними проектами на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: В Україні розпочалась нова програма підтримки місцевого самоврядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Тематика зустрічі стосувалася, у першу чергу, ситуації на Сході України. Намагався запевнити співрозмовників у необхідності та важливості розширення географії на Донецьку та Луганську області таких програм USAID як «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE), «Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ)», «Підтримка розвитку сільського господарства та сільських територій», «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Наприклад, питання децентралізації. Програма DOBRE — це 5-річний проект який допомагає підвищити спроможність новоутворених об’єднаних територіальних громад ефективно реагувати на соціальні запити завдяки ефективному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та підвищенню рівня залучення громадян.

Громадянам віддалених сіл також потрібне надання якісних та своєчасних публічних послуг, що також є одним з напрямків проекту. Хіба все це не потрібно Донбасу?

Метою Програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» є допомога людям, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході України, знайти роботу з гідною оплатою праці або ж опанувати нові вміння для того, щоб утримувати себе та свої сім’ї, заснувати або ж перенести малий бізнес на мирні території.

Проект також передбачає можливість підвищити спроможність організацій громадянського суспільства та учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю.

На моє глибоке переконання, передусім цього потребують території які прийняли найбільшу кількість переселенців, а саме Донецька та Луганська. Так як там не реалізувати Програму?!

Програма «Єдина громада» має на меті подолати розмежування та сприяти розбудові єдності та довіри у тих територіальних громадах, які потерпіли від конфлікту в Україні. Заходи передбачають залучення основних впливових учасників – таких, як керівники місцевих органів влади, працівники ЗМІ, громадські активісти тощо.

Основою стане триєдиний підхід, побудований на безпосередньому спілкуванні та взаємодії у середині громад, який уможливить обмін досвідом і навичками, забезпечення довіри та єдності між внутрішньо переміщеними особами (ВПО) та місцевими жителями. Девід Хетч підтвердив, що дана Програма охопить і вищеназвані регіони.

Наприкінці цікавої бесіди я передав пакет пропозицій щодо участі ГС «Програма Донбас», органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей у поточних Проектах Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Фахівці Регіональної місії запевнили у продовженні діалогу.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ
Loading…

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Медленный убийца: Популярное бытовое средство признали смертельно опасным

Удивительно, но факт: средство, которое стоит на каждой второй кухне, является настоящим ядом! Ученые назвали медленного убийцу среди самых популярных бытовых продуктов, сообщает УКРОП со…Новости цирка: Кадырова наградили золотой медалью «за заслуги в прикладной медицине»

Министр здравоохранения Чечни Эльхан Сулейманов 20 ноября вручил главе республики Рамзану Кадырову золотую медаль имени Николая Блохина и диплом «за выдающиеся заслуги в развитии медицины», пишет УКРОП со ссылкой…В России заговорили о слиянии «ЛНР» с «ДНР»

Есть высокая вероятность объединения «народных республик Донбасса» Об этом сказал депутат Госдумы Константин Затулин, сообщает УКРОП со ссылкой на «Взгляд«. ЧИТАЙТЕ: Поляки «захватили» Львов. ФОТО «Конечно…


Превратился в руины за 15 секунд: В США взорвали один из крупнейших стадионов страны. ВИДЕО

В Атланте снесли один из крупнейших стадионов США «Georgia Dome», который принимал Олимпийские игры 1996 года. Арена, рассчитанная на 75000 зрителей, была разрушена при помощи…Колонна машин сложилась как карточный домик: первые жертвы гололеда в Украине. ФОТО

Три человека пострадали, четыре машины были разбиты в дорожно-транспортном происшествии, которое произошло из-за гололеда в Сумах, передает УКРОП. Предварительно, на встречную полосу вынесло автомобиль «Нива», там…


Поляки «захватили» Львов. ФОТО

В Польше в варшавском аэропорту висели карты, где Львов и Вильнюс были показаны польскими городами, пишет УКРОП со ссылкой на politeka.net. Карты были раскрашены в польские национальные цвета…


Во Франции задержан российский олигарх. ФОТО

Во Франции задержан известный российский бизнесмен, член Совета Федерации — Сулейман Керимов, передает УКРОП со ссылкой на politeka.net. Эту информацию российским СМИ подтвердил консул. ЧИТАЙТЕ: На фоне обострения ситуации…


Что ждет Украину через 10-15 лет

Нынешняя ситуация является очевидно переходной. Ее смысл в том, что прежний класс, который со времен Кучмы управлял Украиной – класс национального капитала и связанного с…


На фоне обострения ситуации в Луганске Трамп провел телефонный разговор с Путиным

Телефонный разговор президентов США и России Дональда Трампа и Владимира Путина завершился, сообщил РИА Новости представитель Белого дома, передает УКРОП. «Разговор завершился и сообщение для прессы скоро последует», — сказал представитель…