Олег Недава зустрівся з радником з політичних питань Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Майклом Хенінгом

Під час нещодавнього візиту у США я мав тривалу бесіду з головним радником з політичних питань Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Майклом Хенінгом, який розповів про поточні Проекти Агентства в Україні, повідомляє народний депутат України Олег Недава УКРОП.

Вже 9 грудня, не відкладаючи справу в довгу шухляду, відбулася зустріч з начальником відділу розробки та координації програм Регіональної місії в Україні, Білорусії й Молдові Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Девідом Хетчем , та його заступником Грегорі Олсоном.

В процесі спілкування по-перше, я розповів про свою діяльність як депутата Верховної ради, окреслив коло питань, якими опікуюсь на державному рівні. Відбулася жвава дискусія щодо підготовки та реалізації значної кількості стратегічних документів розвитку України.

Американським колегам було запропоновано об`єднати зусилля та прийняти участь у роботі Національної платформи Сталого розвитку.

Допомога у процесі інклюзивного та колегіального стратегічного планування за ініціативи громад, результатом якого стане створення та фінансування проектів місцевого економічного розвитку вкрай актуальна, особливо з урахуванням озброєного конфлікту.

По — друге презентував діяльність ГС «Програма ДОНБАС», де я є головою опікунської ради, розповів про досвід нашої громадської спілки та результати її роботи в частині співпраці з міжнародними проектами на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: В Україні розпочалась нова програма підтримки місцевого самоврядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Тематика зустрічі стосувалася, у першу чергу, ситуації на Сході України. Намагався запевнити співрозмовників у необхідності та важливості розширення географії на Донецьку та Луганську області таких програм USAID як «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE), «Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ)», «Підтримка розвитку сільського господарства та сільських територій», «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Наприклад, питання децентралізації. Програма DOBRE — це 5-річний проект який допомагає підвищити спроможність новоутворених об’єднаних територіальних громад ефективно реагувати на соціальні запити завдяки ефективному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та підвищенню рівня залучення громадян.

Громадянам віддалених сіл також потрібне надання якісних та своєчасних публічних послуг, що також є одним з напрямків проекту. Хіба все це не потрібно Донбасу?

Метою Програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» є допомога людям, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході України, знайти роботу з гідною оплатою праці або ж опанувати нові вміння для того, щоб утримувати себе та свої сім’ї, заснувати або ж перенести малий бізнес на мирні території.

Проект також передбачає можливість підвищити спроможність організацій громадянського суспільства та учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю.

На моє глибоке переконання, передусім цього потребують території які прийняли найбільшу кількість переселенців, а саме Донецька та Луганська. Так як там не реалізувати Програму?!

Програма «Єдина громада» має на меті подолати розмежування та сприяти розбудові єдності та довіри у тих територіальних громадах, які потерпіли від конфлікту в Україні. Заходи передбачають залучення основних впливових учасників – таких, як керівники місцевих органів влади, працівники ЗМІ, громадські активісти тощо.

Основою стане триєдиний підхід, побудований на безпосередньому спілкуванні та взаємодії у середині громад, який уможливить обмін досвідом і навичками, забезпечення довіри та єдності між внутрішньо переміщеними особами (ВПО) та місцевими жителями. Девід Хетч підтвердив, що дана Програма охопить і вищеназвані регіони.

Наприкінці цікавої бесіди я передав пакет пропозицій щодо участі ГС «Програма Донбас», органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей у поточних Проектах Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Фахівці Регіональної місії запевнили у продовженні діалогу.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Из Луганска и Донецка выезжают кадровые военные РФ с семьями

Жители временно оккупированных Луганска и Донецка сообщили, что кадровые российские военные выезжают вместе с семьями, передает УКРОП со ссылкой на Ведомости Донбасса. Выезд кадровых российских…
В сети показали новое доказательство присутствия российских военных на Донбассе

В сети появились снимки, которые в очередной раз подтверждают присутствие «ихтамнетов» на Донбассе. Соответствующие фото опубликованы на странице сообщества Nova Gorlivka в Twitter, передает УКРОП…


У Савченко в камере поставили телевизор

У народного депутата Надежды Савченко в камере СИЗО появился телевизор. Об этом сообщил ее адвокат Дмитрий Бугай, передает УКРОП со ссылкой на Українськi Новини. «Разрешили поставить…Гройсман начинает самостоятельную игру: Эксперт объяснил, почему от этого проиграет не только Порошенко, но и Тимошенко

Премьер-министр Владимир Гройсман в очередной раз заявил о том, что хотел бы построить свою самостоятельную политическую карьеру, поэтому он готов участвовать в парламентских выборах отдельно…


Сделано в «ЛНР»: Сеть насмешило забавное фото из магазина в Луганске

В одном из магазинов оккупированного Луганска обнаружили апельсины с противоречивой информацией на ценнике. Сам товар называется «Апельсины Египет», однако на ценнике указано, что они «сделаны…


«Обещают пожаловаться Путину»: Сеть супермаркетов в «ЛНР» кинула поставщиков на полмиллиона рублей

На имя главаря так называемой «ЛНР» Игоря Пасечника поступило заявление от некого ООО «Бизнес лидер» с просьбой посодействовать в возвращении полмиллиона рублей. Такую сумму задолжала…«Про Онищенко не спрашивать». Экспертам поставили условие участия в ток-шоу с президентом

23 апреля, на телеканале ICTV в эфире программы «Свобода слова» выступил президент Петр Порошенко, передает УКРОП со ссылкой на АНТИКОР. Главной темой разговора была автокефалия в…


Бывший пленный «ДНР» раскрыл всю правду о Захарченко

Бывший пленный «ДНР» Александр Олийнык заявил, что на самом деле самопровозглашенный глава непризнанной «ДНР» Александр Захарченко является недалеким человеком, не имеющим качеств лидера. Три года…Ученые запечатлели в Мексиканском заливе неизвестное существо

National Geographic проинформировало своих читателей об интересной находке группы ученых Okeanos Explorer, которая обнаружила неизвестное создание в Мексиканском заливе. Первичное исследование не позволило идентифицировать создание,…


На Востоке существует 7 правил чистоты

1. “Чистота рук”, что означает не брать лишнего. Здесь также подразумевается сороковая, десятая или иная часть доходов, которую следует отдать тем, кто в ней нуждается. 2. “Чистота…