Олег Недава зустрівся з радником з політичних питань Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Майклом Хенінгом

Під час нещодавнього візиту у США я мав тривалу бесіду з головним радником з політичних питань Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Майклом Хенінгом, який розповів про поточні Проекти Агентства в Україні, повідомляє народний депутат України Олег Недава УКРОП.

Вже 9 грудня, не відкладаючи справу в довгу шухляду, відбулася зустріч з начальником відділу розробки та координації програм Регіональної місії в Україні, Білорусії й Молдові Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Девідом Хетчем , та його заступником Грегорі Олсоном.

В процесі спілкування по-перше, я розповів про свою діяльність як депутата Верховної ради, окреслив коло питань, якими опікуюсь на державному рівні. Відбулася жвава дискусія щодо підготовки та реалізації значної кількості стратегічних документів розвитку України.

Американським колегам було запропоновано об`єднати зусилля та прийняти участь у роботі Національної платформи Сталого розвитку.

Допомога у процесі інклюзивного та колегіального стратегічного планування за ініціативи громад, результатом якого стане створення та фінансування проектів місцевого економічного розвитку вкрай актуальна, особливо з урахуванням озброєного конфлікту.

По — друге презентував діяльність ГС «Програма ДОНБАС», де я є головою опікунської ради, розповів про досвід нашої громадської спілки та результати її роботи в частині співпраці з міжнародними проектами на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: В Україні розпочалась нова програма підтримки місцевого самоврядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Тематика зустрічі стосувалася, у першу чергу, ситуації на Сході України. Намагався запевнити співрозмовників у необхідності та важливості розширення географії на Донецьку та Луганську області таких програм USAID як «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE), «Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ)», «Підтримка розвитку сільського господарства та сільських територій», «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Наприклад, питання децентралізації. Програма DOBRE — це 5-річний проект який допомагає підвищити спроможність новоутворених об’єднаних територіальних громад ефективно реагувати на соціальні запити завдяки ефективному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та підвищенню рівня залучення громадян.

Громадянам віддалених сіл також потрібне надання якісних та своєчасних публічних послуг, що також є одним з напрямків проекту. Хіба все це не потрібно Донбасу?

Метою Програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» є допомога людям, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході України, знайти роботу з гідною оплатою праці або ж опанувати нові вміння для того, щоб утримувати себе та свої сім’ї, заснувати або ж перенести малий бізнес на мирні території.

Проект також передбачає можливість підвищити спроможність організацій громадянського суспільства та учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю.

На моє глибоке переконання, передусім цього потребують території які прийняли найбільшу кількість переселенців, а саме Донецька та Луганська. Так як там не реалізувати Програму?!

Програма «Єдина громада» має на меті подолати розмежування та сприяти розбудові єдності та довіри у тих територіальних громадах, які потерпіли від конфлікту в Україні. Заходи передбачають залучення основних впливових учасників – таких, як керівники місцевих органів влади, працівники ЗМІ, громадські активісти тощо.

Основою стане триєдиний підхід, побудований на безпосередньому спілкуванні та взаємодії у середині громад, який уможливить обмін досвідом і навичками, забезпечення довіри та єдності між внутрішньо переміщеними особами (ВПО) та місцевими жителями. Девід Хетч підтвердив, що дана Програма охопить і вищеназвані регіони.

Наприкінці цікавої бесіди я передав пакет пропозицій щодо участі ГС «Програма Донбас», органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей у поточних Проектах Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Фахівці Регіональної місії запевнили у продовженні діалогу.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…

Loading…ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Турция снова на гране войны с Россией: Артиллерия турецкой армии накрыла огнем пророссийских наемников в Сирии. ФОТО. ВИДЕО

​Турецкие Вооруженные силы обстреляли российско-сирийские войска, попытавшиеся приблизиться к прибежищу курдов — городу Африну. Об этом сообщает УКРОП ссылаясь на “Диалог.UA”. ЧИТАЙТЕ: Кто дает Украине деньги…


“Що це за гопник”: Савченко гучно зганьбилася, вирішивши блиснути розумом

Одіозна нардеп Надія Савченко відзначилася новим скандальним виступом, пише УКРОП із посиланням на politeka.net. На цей раз нардеп вирішила блиснути своїми історичними знаннями, але, як свідчать коментарі в…


ООН идет на Донбасс

Эксперты рассказали о параметрах миссии и о том, какой вариант устроит Украину, пишет УКРОП со ссылкой на Сегодня. В воскресенье завершилась Мюнхенская конференция по безопасности….


Кто дает Украине деньги на радикалов, Майдан и смену власти

Влиятельная ближневосточная газета опубликовала данные о спонсировании бывшим лидером Ливийской Арабской Джамахирии, Муаммаром Каддафи, избирательных кампаний политиков по всему миру. В списке — экс-президент Франции Николя…


«Такие люди не нужны нашей стране»: У РФ відверто розповіли про «утилізацію» терористів «ЛДНР» у Сирії. ВІДЕО

Знайомі бійців «ПВК Вагнера» ​​розповіли про те, як ті загинули в Сирії. Бойцы «Сирийских демократических сил» Метою ПВК «Вагнер» є не тільки охорона нафтопроводів, але…Матиос рассказал о частоте самоубийств среди участников АТО

Анатолий Матиос привел неутешительную статистику. По его словам, желание покончить с собой очень часто наблюдается среди украинских военных. Генерал уточнил, какая именно категория бойцов наиболее…“Харьковские сепаратисты”: сеть кипит из-за новой партии Михаила Добкина

В сети активно обсуждают новость о том, что народный депутат Украины от “Оппозиционного блока” Михаил Добкин создал собственную партию под названием “Христианские социалисты”, передает УКРОП…


В России при помощи магических обрядов пытаются заставить доллар упасть. ВИДЕО

На минувших выходных в честь Масленицы группа российских криптовалютчиков провела странный обряд, призванный спровоцировать падение американской валюты, передает УКРОП со ссылкой на Час Пик. В…Россия резко увеличила транзит газа через Украину

Несмотря на вражду, агрессию России против Украины на Донбассе, незаконную аннексию Крымского полуострова Российская Федерация увеличивает объемы транзита «голубого топлива» через нашу страну, передает УКРОП…


За «Новороссию»: «Свобода» попала в скандал с движением из РФ

Политическая партия «Свобода» примет участие в конгрессе ультраправых, который также посетит «Русское имперское движение», поддерживающее сепаратистские движения в Украине. Об этом на своей странице в…