Олег Недава: В Україні розпочалась нова програма підтримки місцевого самоврядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

На даний час в Україні розпочалась нова програма підтримки місцевого самоврядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE).

Цей 5-річний проект має на меті підвищити спроможність керівництва новоутворених Об’єднаних Територіальних Громад ефективно реагувати на пріоритети громадян завдяки ефективному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та підвищенню рівня залучення громадян. Про це у себе на сторінці facebook повідомляє народний депутат Олег Недава, який продовжує роботу у складі української делегації у США на запрошення Республіканської партії.

Заплановано створити можливості зростання та розквіту 25 нових Об’єднаних Територіальних Громад і водночас мотивувати та бути моделями для інших громад, котрі працюють над об’єднанням.

Олег Недава вказує, що зустрівся з Майклом Хенінгом, головним радником з політичних питань Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), якому розповів про співпрацю ГС «Програма Донбас», де він є головою опікунської ради, з громадами Донецької та Луганської областей. Про досвід громадської організації в частині співпраці з міжнародними проектами на Донбасі.

«Я вже не раз підкреслював важливість цих процесів саме на Донбасі. Тому звернувся до пана Майкла Хенінга з проханням розглянути додатково до 7 відібраних регіонів можливість реалізації Програми у декількох об`єднаних територіальних громадах Донецької та Луганської областей», — наголошує народний депутат.

Олег Недава вказує, що допомога у процесі інклюзивного та колегіального стратегічного планування за ініціативи громад, результатом якого стане створення та фінансування проектів місцевого економічного розвитку вкрай актуальна, особливо з урахуванням воєнного конфлікту на Сході нашої країни.

Громадянам віддалених сіл також потрібне надання якісних та своєчасних публічних послуг, що є одним з напрямків проекту.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Отнятые у пенсионеров и бюджетников деньги ушли на трубу, которая России, в принципе, не нужна

В США близок к завершению законопроект о санкциях, который способен остановить строительство трубопровода «Северный поток – 2», сообщает The Wall Street Journal, ссылаясь на ряд…«Россия теряет человеческий капитал»

Россияне покидают свою родину, не видя здесь для себя шансов на будущее. Через несколько лет «утечка мозгов» грозит обернуться для России проблемой, пишет обозреватель Tagesspiegel…


Впервые в истории исследователи нашли на Луне лед

Группа международных исследователей, в том числе представители NASA, сделали открытие. На поверхности Луны обнаружили замерзшую воду. Стало известно, как ее планируют использовать ученые, передает УКРОП…
Тропічні повені в Україні: Хто винен? ФОТО

Протягом останніх тижнів Україною пронеслись справжні тропічні зливи. Рівень опадів в багатьох регіонах лише за тиждень перевищив місячну норму. Характерно, що шалені зливи чергувалися із…


Россия усиленно строит границу с Беларусью

Руководство России продолжает усиливать охрану своей границы с «братской» Беларусью, отмахиваясь от предложений «союзника» урегулировать «оставшиеся вопросы по пересечению беларуско-российской границы», пишет УКРОП со ссылкой…


«Наверное, картошку на выходных копал»: Гройсман удивил соцсети своим видом

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман, который недавно вернулся из отпуска, выступил на образовательном форуме «Новая украинская школа — старт реформы, участие громад», передает УКРОП со ссылкой…


Автомобіль поліції насмерть збив пішохода на Одещині

На автодорозі М-05 «Київ-Одеса» сталася дорожньо-транспортна аварія за участі патрульного автомобіля, пише УКРОП із посиланням на  СобКор.нет. Про це  повідомили у прес-службі патрульної поліції Одеської області….