Олег Грицак та Андрій Глушко зайняли посади заступників прокурора Полтавської області

Юрій Луценко призначив не лише нового очільника прокуратури Полтавської області Дмитра Чібісова, але й двох заступників. В четвер, 16 серпня 2018 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив заступниками прокурора Полтавської області Олега Грицака та Андрія Глушко.

До свого нового призначення Андрій Глушко працював старшим слідчим в особливо важливих справах Генпрокуратури та начальником управління в прокуратурі Київської області.

Олег Грицак працював заступником прокурора Святошинського району Києва, потім перевівся до військової прокуратури Центрального регіону України, працював заступником начальника управління у прокуратурі Київської області.

Відомо (підлягає перевірці), що Олег Грицак був серед трьох працівників прокуратури міста Києва, які осінню 2014 року написали рапорти про бажання відрядження до військової прокуратури сил АТО, для здійснення розслідування кримінальних проваджень підслідних вказаному органу прокуратури з місцем дислокації у Краматорську. Однак, після повернення з АТО від статусу учасника бойових дій Грицак відмовився.

Нагадаємо, Генеральний прокурор раніше зазначив, що був незадоволений роботою попереднього керівництва прокуратури області, а тому за рекомендацією Ради прокурорів України прийняв рішення про кадрові зміни. Від нового керівництва прокуратури області він очікує вирішення ключових завдань – це протидія кримінальній корупції, вуличній злочинності, викриття злочинів у нафтогазовому комплексі, земельній сфері.

«Я акцентую увагу на важливості протидії злочинам в аграрному секторі, а саме: рейдерське захоплення врожаю чи землі, а також належного оформлення цієї землі. Принцип один – хто посіяв, той зібрав», — наголосив Юрій Луценко. Генеральний прокурор висловив сподівання на активізацію роботи молодої, але вже досвідченої команди та швидкі позитивні результати у виді резонансних справ.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИПовеление

Требование Путина расселить взорванный дом в Магнитогорске снова демонстрирует критическую уязвимость российской системы управления. Фактически президент принимает решение даже не уровня губернатора, а мэра города,…Телохранитель Сталина

Александр Контракт — один из тех, кто присутствовал со Сталиным — и, соответственно, с Черчиллем и с Трумэном на Потсдамской конференции. В 1945 году Контракт…Отечество и их превосходительство. ВИДЕО

Когда люди смешивают «отечество и «ваше превосходительство» и даже отдают предпочтение последнему перед первым, когда они начинают путать свою страну с её руководством, то первому…

Собчак поведала, зачем Порошенко Томос

Российская телеведущая и бывший кандидат в президенты России Ксения Собчак находится с визитом в Киеве. Как она сама утверждает, эта поездка носит исключительно туристический характер…