Не видавайте бажане за дійсне: Експерт розповів про реальну ситуацію із санкціями США проти РФ

США в 2018 році не ризикнуть посилювати санкції проти Росії, з огляду на те, що вони не приносять очікуваних результатів.
Таку думку висловив науковий співробітник Інституту Брукінгса у США Сергій Алексашенко, передає УКРОП із посиланням на «Радіо Свобода».

ЧИТАЙТЕ: В России неизвестный угнал из полигона БТР и въехал на нем в магазин. ФОТО

«Думка, що впродовж 2018 року санкції проти Росії будуть посилюватись — це видавання бажаного за дійсне. Жодних натяків на те, що американська адміністрація готова якось посилювати санкції, пов’язані з Україною, немає», — підкреслив він.

На його думку, насправді пріоритет американської адміністрації надано спробам мирних переговорів, переговорного процесу, а не санкціям.

«Введення санкцій у 2014 році показало, що вони не справляють сильного і тим паче довгострокового впливу на російську економіку. Вони всерйоз не змушують президента Путіна змінити його погляди на відносини з сусідніми країнами», — стверджує Алексашенко.
НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИРоссийские военные готовят на Донбассе провокацию с химическим оружием

Россия готовит на Донбассе провокацию с применением химического оружия, пишет УКРОП со ссылкой на realist.online. Об этом в Facebook сообщил координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук. ЧИТАЙТЕ: Украина предложит России…На Одесской таможне новый коррупционный скандал

Предприниматели Одесщины, не выдержав коррупционного давления, обнародовали факты коррупционной схемы по минимизации таможенных платежей на Одесской таможне под руководством в.и. обязанности начальника Мартынова Сергея Владимировича….