На Луганщині за матеріалами СБУ на чверть мільйона гривень оштрафовано організатора «конвертаційного центру» та його спільників

Сєвєродонецький міський суд розглянув матеріали досудового розслідування стосовно учасників масштабної фінансової оборудки, яку припинили співробітники Служби безпеки України. Фінансових аферистів засуджено до штрафу на загальну суму близько чверті мільйона гривень, — повідомляє прес-служба Управління СБУ в Луганській області.

Оперативники СБУ вийшли на слід зловмисників ще у 2015 році. Було встановлено, що у різних містах Луганської області група осіб зареєструвала п’ять підприємств з ознаками фіктивності та використовувала їх для надання «клієнтам» (реальним суб’єктам господарювання) незаконних послуг з так званої «мінімізації податкових платежів» та переводу безготівкових коштів у готівку. Щомісячний обіг безготівкових коштів на рахунках фірм перевищував 50 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ: СБУ викрила спільника терористів, який приховано знімав переміщення українських військ. ФОТО. ВІДЕО

СБУ встановила причетність до організації «конвертаційного центру» шістьох осіб та виявила банківську установу, можливості якої використовували правопорушники. На рахунках створених ними комерційних структур було заарештовано кошти сумнівного походження в сумі понад 3,8 млн. грн. Вирішується питання щодо їх направлення за рішенням суду до держбюджету України.

10 червня п.р. набув чинності вирок суду, яким злочинців визнано винними у створенні суб’єктів підприємництва з метою прикриття незаконної діяльності (ст. 205 Кримінального кодексу України), вчиненому за попередньою змовою групою осіб. На організатора групи та інших співучасників накладено чималі штрафні санкції, загальна сума яких склала 248 тисяч гривень.

карточки конверт
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…