Найбільший після флагмана ВМС: З’явилося ВІДЕО з доку, де будують корвет для українського флоту

Корвет проекту 58250, який будують в Миколаєві на Чорноморському суднобудівному заводі, знаходиться на етапі, готовому до з’єднання секцій корабля. Відео з доку виклав на Youtube Український мілітарний портал, передають Патріоти України.

Корабель почали будувати в 2010 році. Тоді вартість оцінили в $280 млн. Будівництво заморозили восени 2014 по причині перерозподілу фінансування для Збройних сил України.

На відео видно, що у корабля готові секції до з’єднання. Всього їх у нього 11 штук. Це близько 17% всього обсягу робіт з будівництва корабля, хоча корпус готовий на 80%.

Водотоннажність — 2650 т. Довжина — 113 м. Екіпаж — 110 осіб. Озброєння — протикорабельні ракети, артилерійські установки і два торпедні апарати.

В кооперації в його будівництво залучені 117 підприємств, серед яких 14 іноземних компаній з 8 країн. З ними діють контракти на поставку артилерійської установки середнього калібру, артилерійської установки малого калібру, головних дизельних двигунів, дизель-генераторів.

По завершенню робіт він повинен виглядати так:

«Корвет будемо добудовувати. У нього вклали багато коштів, і він реально потрібен. Є проблеми із закупівлею озброєння для нього, але все це можна вирішити. Головне, що є воля керівництва країни на проведення модернізації флоту і закупівлю нових зразків озброєння», — говорить голова ВМСУ Ігор Воронченко.

Недобудований ракетний крейсер «Україна» продадуть, щоб розрахуватися з боргами суднобудівного заводу в Миколаєві. Такий указ видав президент Петро Порошенко, заявляє Олександр Бонь, заступник губернатора Миколаївщини.

ЧИТАЙТЕ: Донецкая фильтровальная станция попала под обстрел. Работа остановлена

Крейсер почали будувати в 1984 році на суднобудівному заводі ім. 61 комунара. Після розпаду СРСР крейсер 1 жовтня 1993 року передали Україні. На той час готовність корабля становила близько 75%.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИПовеление

Требование Путина расселить взорванный дом в Магнитогорске снова демонстрирует критическую уязвимость российской системы управления. Фактически президент принимает решение даже не уровня губернатора, а мэра города,…Телохранитель Сталина

Александр Контракт — один из тех, кто присутствовал со Сталиным — и, соответственно, с Черчиллем и с Трумэном на Потсдамской конференции. В 1945 году Контракт…Отечество и их превосходительство. ВИДЕО

Когда люди смешивают «отечество и «ваше превосходительство» и даже отдают предпочтение последнему перед первым, когда они начинают путать свою страну с её руководством, то первому…

Собчак поведала, зачем Порошенко Томос

Российская телеведущая и бывший кандидат в президенты России Ксения Собчак находится с визитом в Киеве. Как она сама утверждает, эта поездка носит исключительно туристический характер…