МОЗ б’є на сполох, українців масово косить небезпечнй вірус

Ситуація жахлива, проте про епідемію ніхто не говорить, пише УКРОП із посиланням на znaj.ua.

За інформацією відомтва, у більшості хворих форма перебігу захворювання середньої тяжкості, у двох людей, в тому числі в однієї дитини — форма перебігу важка. У стаціонарі ще залишаються 35 чоловік.

ЧИТАЙТЕ: Испытание ракетного комплекса «Гром-2»: военный эксперт Згурец рассказал, почему Россия так нервничает

Епідеміологічне розслідування і лабораторні дослідження питної води тривають.Адже саме воду називають рознощиком інфекції.

Крім спалаху в Миколаєві, протягом 11 місяців 2017 року Україна зареєстрували 29 спалахів вірусного гепатиту А.

Ці показники захворюваності не перевищили середніх багаторічних рівнів.

Серед причин зареєстрованих випадків захворювань на гепатит А — недотримання заходів профілактики і порушення протиепідемічного режиму на об’єктах, а також недотримання правил особистої гігієни самими хворими.
НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Российские военные готовят на Донбассе провокацию с химическим оружием

Россия готовит на Донбассе провокацию с применением химического оружия, пишет УКРОП со ссылкой на realist.online. Об этом в Facebook сообщил координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук. ЧИТАЙТЕ: Украина предложит России…На Одесской таможне новый коррупционный скандал

Предприниматели Одесщины, не выдержав коррупционного давления, обнародовали факты коррупционной схемы по минимизации таможенных платежей на Одесской таможне под руководством в.и. обязанности начальника Мартынова Сергея Владимировича….