Матеріали розслідування журналiста Бігуса стосовно сина голови СБУ – Олега Грицака не підтвердились. Він процесуальних рішень в процесах проти активістів не приймав

Прокурора Олега Грицака, сина нинішнього глави СБУ Василя Грицака, під час Революції Гідності змусили підтримувати в суді обвинувачення проти активістів, зокрема — студентів Університету ім. Карпенка-Карого.

Про це йдеться у відповіді на запит, який BIHUS.Info надіслали з прокуратури Полтавської області. Олег Грицак сьогодні є заступником начальника цієї прокуратури.

“На той час (січень 2014 року — ред.) Грицак О.В. займав посаду рядового прокурора прокуратури, що є самою низовою ланкою прокурорських працівників, та не міг жодним чином впливати на рішення керівництва… Групу прокурорів було зобов’язано відповідно до галузевих наказів з’явитись до суду та зачитати позицію старшого процесуального керівника”, — йдеться у відповіді.

В тих судових засіданнях в Оболонському райсуді Києва Олег Грицак просив суд застосувати до студентів Вадима Ковальова і Данила Окулова, а також активіста Сергія Сімонова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тим не менше, судді вирішили застосувати до майданівців більш м’які заходи — домашній арешт.

Прес-служба прокуратури Полтавської області наголосила, що Олег Грицак не подавав апеляції на такі рішення суду, “незважаючи на бажання керівництва обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою”.

У листі-відповіді на запит також написано: “Грицаком О.В. в подальшому підтримано в судовому засіданні клопотання Окулова Д.Д. та Ковальова В.В. щодо зміни умов виконання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту — з цілодобового на нічний”.

У відповіді прокуратури Полтавської області  резюмуэться, що: “Грицак О.В. особисто слідчі дії у вказаних кримінальних провадженнях не виконував, вказівок слідчим щодо розслідування кримінальних проваджень не надавав, жодних документів останнім підписано не було”.

Цього листа редакція отримала 2 листопада, тобто через 4 тижні після того, як журналісти BIHUS.Info надіслали свій запит в рамках розслідування “Антимайдан Грицака-молодшого”. Тоді у розмові з журналістами прокурор Олег Грицак відмовився від коментарів на камеру, але пообіцяв, що на всі запитання відповідь дасть прес-служба.

Своє розслідування журналісти розпочали після того, як отримали копії трьох неопублікованих у судовому реєстрі ухвал Оболонського райсуду від січня 2014 року. В цих рішеннях вказано, що прокурор Олег Грицак просив тримати під вартою згаданих вище активістів Революції Гідності.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Век двадцатый навис над Россией

Век двадцатый… Век двадцатый навис над Россией, В белом саване с черной косой. Силы темные в небе носились, На Земле слышен был их вой. Перепахана…
С властями в этой истории все понятно

Если вам скажут, что новости в России сосредоточены внутри московского Садового кольца, отправьте им ссылку на историю семьи Перчиковых, пишет УКРОП со ссылкой на ehorussia.com….
Интернет в опасности: Создатель Всемирной паутины выразил обеспокоенность за будущее сети

ФОТО из сайта Новости Планеты В Европейской организации по ядерным исследованиям, которая находится в Женеве, состоялось мероприятие, на котором «отец» Интернета Тим Бернерс-Ли выразил обеспокоенность…


Раскрыты возможности F-35 в области ПРО

У американского истребителя пятого поколения F-35 Lightning II будет всего несколько минут, чтобы уничтожить ракету противника после ее старта, пишет The National Interest, передает УКРОП….


Общее заявление НАТО и ЕС: «Мы не признаем аннексию Крыма сегодня и не признаем в будущем»

Международное сообщество выступило против военных приготовлений и нарушений прав человека на полуострове, пишет УКРОП со ссылкой на ehorussia.com. Нормализовать отношения с Россией невозможно, пока Москва…Нострадамус был прав: Предсказания француза на 2019 год начали сбываться

Французский фармацевт и алхимик в своё время составил некоторые пророчества, касающиеся 2019 года. К большому удивлению, предсказания начали сбываться, например, люди начали понимать язык животных,…


На Филиппинах в желудке кита обнаружили аномальное количество пластика

На побережье филиппинской провинции Долина Компостела выбросило мертвого кита. По словам представителей музея D’ Bone Collector Museum, в желудке морского млекопитающего нашли аномальный объем пластика,…Названые самые дорогие города мира

Специалисты издания Economist Intelligence Unit перечислили наиболее дорогие города в мире, — сообщает агентство Bloomberg, передает УКРОП. Примечательно, что после 5 лет лидерства Сингапура на…