Масове отруєння бджіл в Україні: Пасічники в розпачі. ВІДЕО

В Україні масово гинуть бджоли. Пасічники переконані: це через дешеві отруйні пестициди, якими обробляють поля фермери, повідомляє УКРОП із посиланням на Ресурс.

Про це пише  Deutsche Welle.

На відміну від минулого року, коли на отруєння бджіл скаржились у шістьох областях України, цього року про це заговорили пасічники по всій країні. Особливо значні втрати на Дніпропетровщині, де загинули від 5 до 15 тисяч бджолородин.

ЧИТАЙТЕ: В Украине хотят разрешить блокировать неугодные сайты без решения суда

Бджоляри збираються позиватися до винуватців загибелі комах.

Ця проблема актуальна для багатьох країн світу. Тому, наприклад, у країнах ЄС  вирішили суттєво обмежити використання трьох інсектицидів, які призводять до загибелі бджіл. Користуватися цими засобами можна буде тільки в закритих приміщеннях чи теплицях, наголошує видання. Відтепер у всьому Євросоюзі під забороною імідаклоприд, клотіанідін і тіаметоксам.

Раніше Європейське відомство з безпеки продуктів харчування (EFSA) підтвердило токсичність трьох неонікотиноїдів для диких і медоносних бджіл. Ці субстанції вражають центральну нервову систему комах, призводять до їхнього паралічу та смерті. Рішення про заборону трьох інсектицидів схвально сприйняли європейські екологи, які давно вимагали  цього. Заборона набуде чинності до кінця 2018-го року.

Нагадаємо, що за даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО)  обсяги світової торгівлі медом за останні п’ять років зросли на 18%, досягнувши в 2017 р 690,3 тис. тонн загальною вартістю 2,37 млрд доларів.

Сьогодні трійкою лідерів серед світових  експортерів меду є Китай, Аргентина та Україна.

ПАРТНЕРЫ


Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Нетаньяху могут посадить

«Он подверг страну поляризации, радикализации и изоляции — а теперь дни Беньямина Нетаньяху на посту премьер-министра Израиля, вероятно, сочтены. Однако его токсичное наследие осложнит путь…
Российские студенты призывают к протестам

Студенты российских вузов опубликовали открытое письмо с требованием прекратить так называемое «московское дело», возбуждённое Следственным комитетом по итогам летних протестных акций. В письме, которое появилось…

НБУ изымает мелкие деньги

Украинцы с 1 октября не смогут использовать монеты мелких номиналов 1, 2 и 5 копеек, чтобы расчитаться. Причиной этого является изъятие этих монет из обращения….


Делали ху*ню молча»: Журналистка назвала власть Зеленского валютной проституткой

Журналистка рассказала историю о «валютной эскортнице» и заявила, что именно с ней ассоциируется новая украинская власть. Об этом Светлана Крюкова написала на своей странице в социальной…
Зеленский назначил нового главу внешней разведки

Президент Владимир Зеленский назначил Валерия Евдокимова главой Службы внешней разведки. Источник: указы от 20 сентября на сайте главы государства. Дословно: «Назначить Евдокимова Валерия Владимировича председателем…