Марш націоналістів у Києв зібрав 20 тис. осіб. ФОТО

14 жовтня близько 20 тис. людей пройшлися вулицями Києва з нагоди 76-ї річниці з дня заснування Української повстанської армії.

ФОТО з сайту Патріоти України

Журналісти розповіли, як проходив масштабний захід націоналістичних організацій, передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.»О 15:30 від пам’ятника Тарасові Шевченку на вул. Володимирській у Києві збирається декілька тисяч людей із Всеукраїнського об’єднання «Свобода», «Національного корпусу», «Правого сектору», Конгресу українських націоналістів, ОУН, С14, ВО «Тризуб» імені Степана Бандери. У руках тримають українські прапори, червоно-чорні стяги. Розгортають плакати з гаслами «Повернемо Україну українцям», «Волю полоненим». До монумента виходить лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок. Люди вітають його, просять сфотографуватись.

ЧИТАЙТЕ: В Україні розгорівся гучний скандал через державні нагороди

ФОТО з сайту Патріоти України

«Націоналісти мають стати єдиними і побудувати державу без холопа і пана. Наша мета – бути останнім поколонням, яке боролось за незалежність, — говорить Олег Тягнибок. — Наші діти і внуки мають жити в Україні, а не боротись за неї. Заради цього націоналісти мають об’єднатись і боротись разом. Щоб прискорити цей процес і досягнути розуміння єдності, я не буду висовувати свою кандидатуру на посаду президента.

Пропоную розглянути можливість висування єдиним кандидатом у президенти від усіх націоналістів Руслана Кошулинського – людину з досвідом, колишнього нардепа, який воював на Донбасі».

ФОТО з сайту Патріоти України
Люди аплодують.О 16:00 учасники маршу рушають до Європейської площі. Поруч із Тягнибоком йдуть народні депутати Михайло Головко, Олег Осуховський. У руках тримають хризантеми. З ними лідер Правого сектору Андрій Тарасенко і командир Добровольчого українського корпусу Андрій Стемпіцький. Дорогою до колони приєднуються й перехожі. У марші бере участь близько 20 тис. людей.

ФОТО з сайту Патріоти України
«Українці повинні вшановувати свої свята та прогнати московську потвору із своєї землі. Маємо стати господарями на нашій Батьківщині, – каже 47-річний Станіслав Журавель, член обласної ради товариства «Просвіта» з Чернігова. В руках тримає прапор червоно-чорний прапор. «Приїжджаю в цей день в Київ з 90-х років. Дехто боявся тоді, що можемо повернутись до Союзу. А ми казали – не повернемось, Україна була і буде вільною. З того часу зросла наша національна свідомість. Українці вже не віддадуть свого. Ми обов’язково переможемо, бо Богородиця і Бог не працюють на агресора».

ФОТО з сайту Патріоти України
Попереду колони йдуть військові. багато людей зі своїми родинами. Менших дітей несуть на руках. Одягнені у вишиванки. Всі разом вигукують «Слава Україні!» та «Україна понад усе». «Вчити дітей любити Батьківщину так само важливо, як навчати читати книжки. Потрібно робити це з дитинства. Марш УПА не може лишити байдужим людину, яка вважає себе громадянином», — говорить 44-річний Віталій Брик з Черкас. На марш приїхав із дочкою 8-річною Поліною.

ФОТО з сайту Патріоти України
«Приїхав на марш набратись духу та вшанувати героїв, які не повернулись з війни та тих, хто боровся за українську незалежність 200 чи 300 років тому, — розповідає 40-річний Тарас Синяговський з Полтави. Він депутат міської ради, був кулеметником батальйону «Айдар». Ледь помітно кульгає на праву ногу. «Люди прагнуть комфорту і безтурботності. Але коли продаються за гречку не розуміють, що за цей «комфорт» віддають життя свої дітей. Іноді треба сьогодні пожертвувати, щоб завтра мати майбутнє. Цей марш – цвях в труну Російської Федерації. Вони бояться націоналістів. Українці повинні об’єднатись заради перемоги, йти разом. Працювати на перемогу у своїх районних та міських рада, виховувати дітей. Виграємо кожного разу, коли пенсіонер не продається за кілограм гречки. Коли бабусі під під’їздом радіють українській незалежній церкві. Немає універсальної кнопки, щоб перемогти. Маємо боротись за кожну дрібницю».

ФОТО з сайту Патріоти України
Учасники маршу несуть таблички з назвами своїх міст. З-поміж інших виділяється табличка з написом «Кропивницький». Її несе жінка років 60-ти. Працює вихователькою в одному з дитячих садочків. Імені не називає. «Цю табличку зробили одразу після перейменування міста. Найбільше нову назву люблять діти. Замість «Кіровоград» спеціально читають «Кропивницький». Стару вживають тільки проросійсько налаштовані люди. Деякі навіть називають місто як в Російській імперії — Єлизаветградом».

ФОТО з сайту Патріоти України
Посеред колони 10 людей несуть триметровий червоно-чорний стяг.»Відчуваю гордість, що сьогодні Степан Бандера може бути героєм. Що можу підіймати українські прапори – синьо-жовтий та червоно-чорний, — розповідає киянка 35-річна Катерина. У руці несе маленький букет колосків, який посвятила у Володимирському соборі — щоб у родині був добробут і щастя. «Ми повинні показати, що ніхто не чекає загарбників і кланятись їм не буде. Сподіваюсь, кожного року людей виходитиме все більше і більше. Так покажуть, що вони не малороси і гідні українці».

ФОТО з сайту Патріоти України
39-річний Владислав Дроздов приїхав із Бердянська Запорізької області. На лівому плечі має шеврон Новоспасівського козацького куреня імені Махна, на правому — «Правого сектора». «Кожна невелика перемога у війні з Росією веде до загальної перемоги. 300 років гноблення українців вилилось в те, що і наша церква також була пригнічена. Зараз вона почала звільнятись від цього. Значить і Україна також вийде і з-під гніту Москви. Чим більше битв ми виграємо, тим швидше закінчиться війна».

ФОТО з сайту Патріоти України
За 2 години марш завершується на Європейські площі. На сцені виступає лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький. Він оголошує хвилину мовчання для вшанування Небесної сотні та загиблих воїнів.

ФОТО з сайту Патріоти України
Захід закінчується рекордним виконанням гімну ОУН «Зродились ми великої години» та концертом гурту «Кому вниз».

ФОТО з сайту Патріоти України

ФОТО з сайту Патріоти України

ФОТО з сайту Патріоти України

ФОТО з сайту Патріоти України

ФОТО з сайту Патріоти України

ФОТО з сайту Патріоти України

ФОТО з сайту Патріоти України

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИПовеление

Требование Путина расселить взорванный дом в Магнитогорске снова демонстрирует критическую уязвимость российской системы управления. Фактически президент принимает решение даже не уровня губернатора, а мэра города,…Телохранитель Сталина

Александр Контракт — один из тех, кто присутствовал со Сталиным — и, соответственно, с Черчиллем и с Трумэном на Потсдамской конференции. В 1945 году Контракт…Отечество и их превосходительство. ВИДЕО

Когда люди смешивают «отечество и «ваше превосходительство» и даже отдают предпочтение последнему перед первым, когда они начинают путать свою страну с её руководством, то первому…

Собчак поведала, зачем Порошенко Томос

Российская телеведущая и бывший кандидат в президенты России Ксения Собчак находится с визитом в Киеве. Как она сама утверждает, эта поездка носит исключительно туристический характер…