Лісівники спростовують наклепи. ВІДЕО

У соціальних мережах не тільки активно обговорюють  діяльность лісівників, а й поширюють нібито резонансні відеонаслідки їхньої “діяльності”, пише  УКРОП із посиланням на Ресурс.

Лише лінивий або той, хто все ж не звик  вірити першій-ліпшій, вкотре неперевіреній “зраді”,  не постив відоме відео про стихію в Росії  під виглядом селевого потоку в Карпатах.

ЧИТАЙТЕ: Чорне море «зацвіло». Курортний сезон провалено. Хто винен? ФОТО

Ще один “шедевр”- «Не плачь, Карпаты» – 10-хвилинне відео Ольги Шарій у Ютубі про наслідки діяльності лісівників набрало понад 204 з половиною тисячі переглядів. Тож працівники  ДП «Свалявське ЛГ» розповідають, як  все виглядає насправді.

Начальник відділу ДП «Свалявське ЛГ» Вікторія Легар розповідає: у ролику показали сертифіковані рубки, на які виписаний паспорт, а пізніше здійснені і насадження, однак зйомка – з квадрокоптером, і тому їх не видно. Інформація абсолютно не відповідає дійсності.

Окрему увагу у ролику приділили проблемі сміття. В.о. лісничого Ганьковицького лісництва каже – так, сміття є, лісівники раз на тиждень прибирають, однак через їхнє лісництво пролягає траса Київ-Чоп, тому і приїжджі викидають, і місцеві, але цю проблему повинні вирішувати не тільки вони.

Лісівники розповіли і про одного з активістів Свалявщини, який вже кілька років у соцмережах поширює інформацію нібито про незаконні рубки на території лісгоспу. У минулому році працівники Свалявського лісгоспу вже зверталися до правоохоронних органів для захисту своїх інтересів, зокрема, направили листи до Генпрокуратури та СБУ, проте, кажуть, відповіді досі не отримали. Цього року знову звертатимуться по підтримку до юристів, аби відстояти позицію лісгоспу у рамках закону. Проте у лісівників виникло зустрічне питання – про фаховість мережевих «коментаторів».

Варто додати, і самі читачі соцмереж залюбки поширюють інформацію, не перевіривши її. Так було і з 3- річної давнини відео стихії в Росії під виглядом селевого потоку в Карпатах, яке набрало 700 тисяч переглядів та масово обговорювалося у контексті: «Це наслідки вирубування лісів».

Лісівники кажуть – звинувачення безпідставні. Крім того, факти науково не доведені. Варто порадити людям: перед коментуванням певних фактів та поширенням інформації перевіряти її достовірність.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

«Остались только мамины сынки?»: В «ДНР» запаниковали из-за дефицита мужчин

Террористы самопровозглашенной «ДНР» начали жаловаться на острую нехватку мужчин, так как лавы «добровольцев» пополняются преимущественно женщинами. Об этом на своей странице в запрещенной в Украине…


В оккупированной Макеевке активно вырубают лес

Жители временно оккупированной русскими наемниками Макеевки забили тревогу из-за браконьерской вырубки леса. Неравнодушные люди призывали обратиться за помощью к местным правоохранителям, подконтрольным оккупационной власти,  передает УКРОП…Умер экс-премьер-министр Украины

Экс-премьер-министр Украины Виталий Масол скончался. Об этом в Facebook сообщил заместитель председателя Черниговского облсовета Арсен Дидур, передает УКРОП. ЧИТАЙТЕ: Из российских банков вывели $6 млрд за…Новый план федерализации Украины: Эксперт раскрыл намерения Кремля относительно «республик» на Донбассе

Кремлевская верхушка намерена сохранить незаконные формирования в ОРДЛО, кроме того, провести «выборы» в «Л/ДНР», чтобы обеспечить их частичное признание, сообщает УКРОП со ссылкой на «Диалог.UA«….Вслед за ЕС Google оштрафовала Турция

Американская компания Google будет вынуждена заплатить очередной немалый штраф. 93 млн лир — именно столько требует Турция за нарушение компанией антимонопольного законодательства, передает УКРОП со…


Украина подготовила новые санкции против оккупантов Крыма

Министерство по вопросам временно оккупированных территорий (МВОТ) Украины подготовило санкции против крымских компаний, которые связаны с производством химической продукции, сообщает УКРОП со ссылкой на Зеркало….