Кремлівські пропаганд*ни знайшли «український слід» у передачі Курильських островів Японії. ВІДЕО

На російському телебаченні активно почали обговорювати можливість визнання Японією окупованого Криму російським. За це її нібито можуть винагородити передачею Південних Курил.
Приводом для бурхливої дискусії в студії пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» став фрагмент новинного випуску японського телебачення. У ньому журналіст задавався питанням, чи не виявиться Японія перед необхідністю визнавати анексію Криму, коли буде домовлятися з Росією про кордони, передає УКРОП із посиланням на  Патріоти України.

ЧИТАЙТЕ: Бондаренко одной фразой показала свое отношение к Украине и «засветила» своих кураторов

Першим теорію можливості «обміну» територіями підтвердив професор Інституту країн сходу, доктор історичних наук Анатолій Кошкін. За його словами, такий розвиток подій не став би несподіванкою, оскільки нібито давно обговорюється.«Уже кілька років японці такий варіант розглядають: ми визнаємо Крим російським, а ви віддаєте нам острови. Політики японські так не говорили, а політологи на повний голос. Це один із варіантів вирішення територіального питання розмін Криму, грубо кажучи, на Курили», — висловився він.

Пізніше подібні меседжі озвучив і ще один кремлівський пропагандист, кореспондент ВГТРК Сергій Мінгажев. Він заявив, що особисто чув в приватних розмовах з японськими діячами, які мають відношення до переговорів з Росією, про те, що нібито у 2014 році у Японії був шанс швидко вирішити територіальне питання.

«Якби вона не пішла за Вашингтоном, не запровадила антиросійські санкції і визнала б Крим російським, то тоді нібито Росія могла в якості подяки віддати їй Південні Курили. Але тут важливо підкреслити, що ця думка висловлювалася як абстрагувана гіпотеза, швидше фантазія», — зазначив Мінгажев.

Він додав, що для японців визнання злочинних дій Росії в Криму є одним із найпотаємніших страхів. «Це було б великим кошмаром, якби Росія таким чином поставила питання, тому що в нинішніх умовах Японії визнати Крим російським напевно ще складніше, ніж визнати російський суверенітет над Південними Курилами. Тому що це неминуче призвело б до дуже серйозних проблем із США», — підсумував Мінгажев.

НОВИНИ ТА РЕКЛАМА ПАРТНЕРІВ

Загрузка…


«загрузка…


ОСТАННІ НОВИНИ
Каха Бендукидзе потерялся в Украине

Каха Бендукидзе был прост в общении и на пальцах объяснил, почему Украина в глубоком кризисе. Украинцев он любит, но не понимает. Посещение лекции Кахи Бендукидзе,…
Когда на небе исчезнут все звезды

Если будущее человека туманно и зависит от огромного числа факторов, то со Вселенной в разы проще: законы физики будут актуальны всегда, поэтому можно составить определенный…


Россия взяла Турцию в тиски

Спикер Совета Федерации Валентина Матвиенко считает, что Турция не может отказаться от обязательств по контракту по закупке у РФ зенитных ракетных систем С-400 даже под…«Чем выше забор, тем крепче дружба»

Великобритания, несмотря на Брекзит, все-таки решила участвовать в выборах в Европарламент, что вызвало негодование и недоумение не только у граждан этой страны, но во всех…

Луценко заговорил… и не в пользу Коломойского

Александр Данилюк был министром финансов в 2016-2018 годах. Именно при его каденции состоялась национализация ПриватБанка, которую Данилюк считает одним из своих крупнейших достижений на посту…