Краще людина без досвіду, ніж сволота: Гордон зробив неочікувану заяву

Про інтерв’ю з Володимиром Зеленським, підсумки року і кандидатів, які пройдуть до другого туру президентських виборів, розповів журналіст Дмитро Гордон.

Про кандидата Зеленського та майбутню чільну владу.

ЧИТАЙТЕ: Операция по устранению Дудаева

Зеленський був щирим у розмові зі мною. Ним керує мотивація людини, яка хоче щось змінити в своїй країні. Людина, яка має досвід в політиці, але є сволотою – набагато гірше, ніж людина, яка не має досвіду в політиці, і є нормальним.

Те, що актор і комік Зеленський, якого іноді називають клоуном, йде у велику політику, це не означає, що якщо він стане президентом, то як президент він буде гірше, ніж двічі зек, що сидів, чи хтось інший, хто не тримає своїх обіцянок.

Ми бачили успішних людей з акторського цеху, того ж Рональда Рейгана. Люди інтуїтивно шукають того, хто допоміг би їм повернути віру в справедливість і в свою країну.

Наші політики вкотре показали, що вони не думають про людей. Для них Україна – це місце для викачування грошей.

Наступний рік – це рік надій на нового президента, який буде переживати за Україну, і намагатися її поліпшити. Також будемо сподіватися, що восени оберуть до Верховної Ради адекватних і просвітлених людей, які зрозуміють, що це їхня історична місія, і треба цьому відповідати.

Якщо все буде йти так, як йде сьогодні, то в другому турі ми побачимо Володимира Зеленського і Юлію Тимошенко, а можливо і Анатолія Гриценка.

Ми побачимо цікаву боротьбу в останні три місяці.

У виборах президента працюють великі гроші, креативна думка, щирість. Упевнений, що ще кілька чоловік заявлять, що йдуть в президенти.

Коли отримуєш більше інформації, поступово ти стаєш іншою людиною, і розумієш, що відбувається насправді. Потрібно берегти Україну, вона зараз дуже цього потребує. Якщо не збережемо – ніколи собі цього не пробачимо.

Додамо, що сам Зеленський зізнався, що не може поїхати до Росії, оскільки там йому погано.

“Не важливо, хто що скаже, це моє внутрішнє”, зазначив актор, додавши, що він не судить артистів, які їздять на заробітки до РФ.

“Це їхнє бажання, це все на рівні моралі і внутрішнього відчуття”, наголосив Володимир Зеленський, додавши, що усі живуть, як можуть, але йому у Росії неприємно.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИИГ взяло на себя ответственность за взрывы в Магнитогорске

Террористическая группировка «Исламское государство» взяла на себя ответственность за взрыв жилого дома и маршрутки в Магнитогорске. Об этом сообщает организация SITE Intelligence Group, которая отслеживает активность боевиков в…Немного юмора от УКРОПа

Папа-бобер пошел на охоту и поймал в реке табуретку. Вся семья собралась вечером на торжественный ужин. Сидят за столом, салфетки повязали, табуретка на столе. И…


Едут, чтобы выяснить правду: Американцы снимут фильм о перевале Дятлова

Американцы пребудут на место гибели группы Дятлова, чтобы приблизиться к разгадке таинственных смертей. Поспособствует в этом деле организация «Уральские экспедиции», которая поможет американцам достичь перевала….


В России мост упал на грузовик, есть жертвы

Железобетонная балка строящегося моста обрушилась на дорогу близ поселка Непотягово в Вологодской области, пишет УКРОП со ссылкой на rosbalt.ru. Как сообщает пресс-служба СК РФ по…


В «ДНР» перестали признавать «паспорта» «республики» и требуют предъявить настоящие паспорта Украины

Только 1600 жителей «ДНР» получили так называемый «паспорт» «республики». Такой вывод можно сделать, исходя из сообщений донецких пропагандистов, пишет блогер Серафим Смернов, передает УКРОП  со ссылкой…


«Махнем туда вежливыми людьми»: Российские сторонники Гиркина готовятся воевать за Курилы

В центре Москвы состоялся митинг против передачи островов Курильской гряды Японии, организованный псевдопатриотической общественностью России. Интересно, что в данном случае, левые и правые партии РФ…Глава «Почты России» купил апартаменты за 1 млрд рублей в элитном «особняке Тюдоров». ФОТО

Пока ФГУП «Почта России» ищет новые способы заработка в регионах, ее глава Николай Подгузов смог улучшить свои жилищные условия, купив апартаменты в элитном ЖК «Knightsbridge Private Park»…