Кому вигідні фейкові атаки в ЗМІ?

Державне агентство лісових ресурсів України спростувало інформацію про те, що веде переговори про передачу в концесію 5 лісгоспів австрійської Holzindustrie Schweighofer, найбільшому в Європі лісозаготівельникапише УКРОП із посиланням на Ресурс.

Про це йдеться на офіційному сайті Держлісагентства. Спростування цієї їнформації відомства також опубліковали  видання  ЦЕНЗОР.НЕТ, Еconomistua.

ЧИТАЙТЕ: Россия перебросила на Донбасс новое оружие для «ДНР». ВИДЕО

«Державне агентство лісових ресурсів України офіційно заявляє, що жодного подібного листа з такими пропозиціями відомство не направляло, і відповідно ніяких подібних листів заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар не підписував. Номер, який зазначається на поширеному в мережі листі, не міститься в журналі реєстрації вихідної кореспонденції Держлісагентства.

Варто відзначити, що Держлісагентство надсилає листи за кордон на подвійному міжнародному бланку і на мові країни, в яку направляється лист.

Поширена в мережі лист є підробкою. У зв’язку з цим, Держлісагентство звернеться в правоохоронні органи.

Крім того, питання, які порушення в хибному листі Держлісагентства, не можуть вирішуватися відомством одноосібно.

Також варто відзначити, що Державне агентство лісових ресурсів України постійно звертає увагу на неприпустимість передачі українських лісів в концесію. У всіх публічних виступах і офіційних листах постійно надаються аргументи щодо негативних результатів в разі можливої концесії лісового господарства. Крім того, Держлісагентство пропонувало і підтримує необхідність вказівки в проекті Закону України “Про концесії” норми про те, що лісгоспи не можуть передаватися в концесію. Просимо засоби масової інформації, які поширили фальшивий лист Держлісагентства, спростувати інформацію».

Нагадаємо, вчора ЗМІ поширили недостовірну інформацію про лист, в якому йдеться про передачу у концесію українських лісгоспів. Фейкова інформація приписала авторство листа Держлісагентству України. Лист нібито адресувався Геральду Швайгофферу, власнику Holzindustrie Schweighofer, про що і опублікував Обозреватель.

Останнім часом у ЗМІ шириться неправдива і незбалансована інформація у вигляді відесюжетів, статей, фейкових фотографій, які демонструють викривлений стан справ в країні,  і тільки з тієї точки зору, яка вигідна замовникам цих фальшивок. Ці матеріали, числені “фотофактажі”, що мають на меті посилити “роздмухування” соціального і політичного “краху” в країні, дуже часто не мають ніякого відношення ні до країни, ні до осіб, ні до подій, на які спрямована брехлива атака.

Певні кола, яким вігідне розхитування  будь-якої ситуації  в суспільстві, не зупиняються ні перед чим, вдаючись до тиску на ЗМІ, і навіть, до хакерських атак тих видань, правдива позиція яких їм не вигідна.

Вчора зазнало такої атаки й інтернет-видання “Ресурс”. Просимо вибачення за тимчасові технічні збої не за нашої вини.

Редакція видання продовжує працювати в звичному режимі і готувати для читачів лише правдиву інформацію.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

СКАНДАЛ. Журналист раскрыл фамилии нардепов от «Батькивщины», организовавших «избирательную пирамиду»

По неофициальным данным, организаторами «избирательных пирамид» для фальсификации выборов являются народные депутаты от «Батькивщины», передает УКРОП со ссылкой на «ДС«. Об этом на своей странице…
Киев возглавил ТОП-10 европейских городов обогнав Берлин и Краков

Рейтинг составляла известная туристическая компания в Германии. Описывая достопримечательности Матери городов русских, там сравнили город с «роскошной сказочной страной» из-за золотых куполов церквей и соборов….


Россия готовится уйти из Донбасса

Историк Сергей Климовский считает, существуют реальные шансы, что власти РФ выведут свои войска из Украины в текущем году — к концу 2019 г. Москва сама…
Стрельба гремит под окнами мэрии, есть убитые: Центр столицы оцеплен. ФОТО

В Мюнхене (Бавария), неподалеку от городской администрации произошла стрельба, передает УКРОП. В настоящее время проводится масштабная полицейская операция. В связи с этим, правоохранительные органы временно приостановили…


Руководителем «избирательных пирамид» был народный депутат, — СБУ

Создание так называемых «избирательных пирамид» для фальсификации результатов выборов президента курировал один из народных депутатов Об этом заявил заместитель главы СБУ Виктор Кононенко на брифинге,…
Порошенко рассказал о новом преступлении России на Донбассе: Украина никогда не простит этого Москве

Больше четверти промышленного потенциала Донбасса в результате российского вторжения и оккупации региона было вывезено в Россию, включая оборудование с находящихся на востоке страны крупных промышленных…