Кому вигідні фейкові атаки в ЗМІ?

Державне агентство лісових ресурсів України спростувало інформацію про те, що веде переговори про передачу в концесію 5 лісгоспів австрійської Holzindustrie Schweighofer, найбільшому в Європі лісозаготівельникапише УКРОП із посиланням на Ресурс.

Про це йдеться на офіційному сайті Держлісагентства. Спростування цієї їнформації відомства також опубліковали  видання  ЦЕНЗОР.НЕТ, Еconomistua.

ЧИТАЙТЕ: Россия перебросила на Донбасс новое оружие для «ДНР». ВИДЕО

«Державне агентство лісових ресурсів України офіційно заявляє, що жодного подібного листа з такими пропозиціями відомство не направляло, і відповідно ніяких подібних листів заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар не підписував. Номер, який зазначається на поширеному в мережі листі, не міститься в журналі реєстрації вихідної кореспонденції Держлісагентства.

Варто відзначити, що Держлісагентство надсилає листи за кордон на подвійному міжнародному бланку і на мові країни, в яку направляється лист.

Поширена в мережі лист є підробкою. У зв’язку з цим, Держлісагентство звернеться в правоохоронні органи.

Крім того, питання, які порушення в хибному листі Держлісагентства, не можуть вирішуватися відомством одноосібно.

Також варто відзначити, що Державне агентство лісових ресурсів України постійно звертає увагу на неприпустимість передачі українських лісів в концесію. У всіх публічних виступах і офіційних листах постійно надаються аргументи щодо негативних результатів в разі можливої концесії лісового господарства. Крім того, Держлісагентство пропонувало і підтримує необхідність вказівки в проекті Закону України “Про концесії” норми про те, що лісгоспи не можуть передаватися в концесію. Просимо засоби масової інформації, які поширили фальшивий лист Держлісагентства, спростувати інформацію».

Нагадаємо, вчора ЗМІ поширили недостовірну інформацію про лист, в якому йдеться про передачу у концесію українських лісгоспів. Фейкова інформація приписала авторство листа Держлісагентству України. Лист нібито адресувався Геральду Швайгофферу, власнику Holzindustrie Schweighofer, про що і опублікував Обозреватель.

Останнім часом у ЗМІ шириться неправдива і незбалансована інформація у вигляді відесюжетів, статей, фейкових фотографій, які демонструють викривлений стан справ в країні,  і тільки з тієї точки зору, яка вигідна замовникам цих фальшивок. Ці матеріали, числені “фотофактажі”, що мають на меті посилити “роздмухування” соціального і політичного “краху” в країні, дуже часто не мають ніякого відношення ні до країни, ні до осіб, ні до подій, на які спрямована брехлива атака.

Певні кола, яким вігідне розхитування  будь-якої ситуації  в суспільстві, не зупиняються ні перед чим, вдаючись до тиску на ЗМІ, і навіть, до хакерських атак тих видань, правдива позиція яких їм не вигідна.

Вчора зазнало такої атаки й інтернет-видання “Ресурс”. Просимо вибачення за тимчасові технічні збої не за нашої вини.

Редакція видання продовжує працювати в звичному режимі і готувати для читачів лише правдиву інформацію.
НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Google не подчинился требованию Роскомнадзора

Роскомнадзор впервые принял решение оштрафовать одну из крупнейших интернет-компаний мира за отказ выполнять требования российского законодательства, пишет УКРОП со ссылкой на ehorussia.com. «Мы сегодня оштрафовали…


Лісгоспи Держлісагентства майже півроку не експортують дрова — Бондар

Під час засідання Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар прокоментував ситуацію з мораторієм на експорт лісоматеріалів необроблених та…


В России запечатлели город, которого нет. ФОТО

ФОТО из сайта НОВОСТИ ПЛАНЕТЫ В Сети появились несколько фотографий, сделанных близ Ямбургского нефтегазоконденсатного месторождения на Тазовском п-ове, пишет УКРОП со ссылкой на НОВОСТИ ПЛАНЕТЫ….


Україну накрили хуртовини

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає українців про ускладнення погодних умов і заметілі 12-13 грудня, пише УКРОП із посиоланням на Ресурс. «12 грудня у Чернігівській,…


В преддверии Томоса и президентских выборов Порошенко жестко «подставили» с восстановлением Насирова

Решение суда по возвращению скандального чиновника на должность может весьма негативно отразиться на рейтинге действующего президента, а также нанести большой урон репутации всей страны, пишет…


Сколько потеряла Украина за последние 5 лет из-за коррупции: Невероятные цифры

Украина занимает 130 место среди 176 стран в мировом рейтинге коррумпированности. Из-за неэффективное управление и недостаточное верховенство права в течение последних пяти лет государство недополучило 70…


Россия отказалась выполнять рекомендации экспертов Совета Европы против коррупции

Россия отказалась выполнять рекомендации экспертов учрежденной Советом Европы Группы государств против коррупции ­(ГРЕКО), пишет УКРОП со ссылкой на ehorussia.com. Они предлагали возвратить в Кодекс судейской…