КЕКЦ підловили на фейкових ФОТО

Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ) оприлюднив у мережі Facebook пост про згубність полювання. Мовляв, діяльність мисливців призвела до того, що популяція мисливських тварин за 1991-2017 роки сильно зменшилася, пише УКРОП із посиланням на «Ресурс«.

Свій пост керівник КЕКЦ Володимир Борейко підкріпив фотографіями вбитих мисливських тварин. На фото також стоять люди із рушницями, однак невідомо, чи це мисливці, чи браконьєри.

ЧИТАЙТЕ: Василь Грицак: «Таємна діяльність російських найманців ПВК «Вагнера» у ЦАР має стати об’єктом міжнародного розслідування»

скрін-шот https://www.facebook.com/kekz.ua/

Однак підписники сторінки КЕКЦ у соцемрежі вказали пану Борейко на недостовірність фотографій, які були розміщені під постом.

Зокрема, виявилось, що ці фотографії той взяв із російських та болгарських сайтів.

Користувачі Facebook також звернули увагу і на маніпуляцію цифрами. Зокрема, зазначили, що автор не враховує інших факторів, які впливають на популяцію (діяльність сільського господарства, екологічна ситуація, в тому числі наслідки Чорнобильскої катастрофи, епідемії і т.д).

Пан Борейко проігнорував ці дорікання, заявивши, що у всьому винні виключно мисливці, також проігнорував він звинувачення у використанні фото російських сайтів і видачі їх за українські.

https://www.facebook.com/kekz.ua/posts/2234900360125116

Цього тижня не лише пан Борейко був підловлений на любові до російських сайтів. Зокрема, відзначився «лісолюбивий» Openforest, який раніше називався Lisportal. Цей ресурс став широко відомий безпідставною критикою лісгоспів та пубікацією фейків. На днях він «прославився» ще й тим, що анонсував прес-конференцію президента Росії Володимира Путіна. Деякі користувачі соцмережі Facebook пообіцяли передати цей «анонс» до Генпрокуратури та СБУ.

Дійсно, невідомо, чому сайт, який так опікується справами українських лісів, раптово анонсує прес-конференцію президента країни-агресора. Водночас, власники сайту ніяк не відреагували на це звинувачення. Навіть не писали, що їхню сторінку начебто хтось зламав. Пізніше вони видалили цей пост, однак Facebook все пам’ятає.

скріншот

Можливо, куратори «захисників» українського лісу знаходяться не в Україні? На це питання мають відповісти правоохоронні органи.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Генерал Калугин: О работе российских разведывательных органов среди эмигрантов в США. ФОТО

В связи c продолжающимися не первый год шпионскими скандалами – разоблачениями, арестами, высылкой российских шпионов из США и «зеркальными» ответами России, уместно привести интервью, которое…Богатые богатеют, бедные беднеют 26 миллиардеров владеют состоянием половины человечества

Минувший год еще больше усилил разрыв между богатейшими и беднейшими жителями планеты. По данным ежегодного исследования благотворительной организации Oxfam, в 2018 году каждые два дня…

Километр тоннеля Маска оказался в семь раз дешевле километра минского метро. ФОТО

На днях австралийский чиновник Джереми Бакингем через Twitter обратился к Илону Маску с вопросом: во сколько обойдется постройка 50-километрового тоннеля  транспортной системы через Голубые горы?…


СБУ блокувала контрабанду в Україну великих партій психотропних речовин

Співробітники Служби безпеки України викрили та блокували функціонування міжнародного каналу контрабанди в Україну психотропних речовин, пише УКРОП із посиланням на ssu.gov.ua. Оперативники Харківського Управління СБУ встановили,…СБУ блокувала діяльність організованого кримінального угруповання

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури блокували в Сумській області діяльність організованого кримінального угруповання, причетного до скоєння тяжких та особливо…
«И в эту минуту я понял: России конец»

По результатам предыдущего поста «Кто придумал Путина?», в котором идентифицированы лица, «придумавшие» Путина (то есть выбравшие его из списка потенциальных кандидатов и принявшие решение о…