Звільненого з полону бойовиків бійця АТО поселили у кімнаті наркодиспансеру

Пройшов місяць після великого обміну заручниками на Донбасі. З 73 осіб, які прибули на підконтрольну територію – 31 військовий і 42 цивільних. За даними Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, серед звільнених цивільних, 28 чоловік жили на непідконтрольній території.

Про це повідомляє  УКРОП із посиланням на “Народна Правда”.

ЧИТАЙТЕ: В США обнаружен железнодорожный мост, который ведет в параллельный мир. ВИДЕО

Майже половина вирішила виїхати подалі з Донбасу, але 11 звільнених з полону повернулися в Донецьку область.

Один з них – Олександр Хромих з Тореза, доброволець батальйону “Шахтарськ”. За 4 місяці служби він пройшов бої в Пісках і Іловайську. За підтримку української армії бойовики в Торезі почали йому мстити.

“У батьків будинок віджали, машину Ауді, золото, особисте. Ну і батька довели до інсульту, били. Собак постріляли, прикладами побили. Ці люди раніше алкоголіками були. Дівчинку, що зі мною жила,  кинули в багажник і поїхали”, – розповідає Олександр.

Чоловік був змушений відвезти батька на лікування в Росію, там його затримала ФСБ.

“Вони мене зловили, три дня мучили, били, і вийшло, що потім, не знаю яким чином, без свідомості опинився в Торезі в МГБ”, – говорить він.

“Суд ДНР” засудив добровольця до 18 років позбавлення волі. Звинувачення – конституційний переворот і підготовка до захоплення влади. Провівши два роки в тюрмі, Олександр потрапив в список на обмін. Після звільнення він пройшов обстеження в Феофанії, потім його відправили до Краматорська. Обласна влада каже про виділені кімнати в гуртожитках, соціальне і матеріальне забезпеченна, але насправді все виглядає зовсім інакше.

Замість житла в гуртожитку колишньому заручнику запропонували кімнату в наркодиспансері. За виплатами він змушений за свій рахунок добиратися до інстанцій.

Олександр повинен був просити гроші у матері, але допомогли колишні товариші по службі і волонтери. Доброволець статус військовослужбовця так і не отримав. Зараз в Краматорському управлінні соцзахисту він намагається оформити статус учасника бойових дій.

“Я сподівався тільки на себе, ось і все. І на даний момент я позавчора тільки реєстрацію зробив”, – говорить він.

У Донецькій обласній військово-цивільної адміністрації кажуть, що знають про потреби кожного зі звільнених громадян і намагаються йти їм назустріч.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Сеть в восторге: ВИДЕО с российским батюшкой, который не побоялся и сказал правду о Путине

Путину нравится, когда его позиционируют как «всероссийского завхоза» и он во время «Прямой линии» перед миллионной аудиторией решает мелочные вопросы, которые в компетенции чиновников регионального…

«Экономическое давление на Иран в ближайшие два года будет очень велико, но не приведет к росту цен на нефть»

Министр финансов США Стивен Мнучин заявил в воскресенье, что иностранным государствам будет сложнее добиться исключений из режима санкций, направленных против экспорта иранской нефти, чем во…В ближайшее время элита станет бессмертной

Израильский историк Юваль Ной Харари отмечает, что очень скоро возникнет новый класс бесполезных людей, пишет УКРОП со ссылкой на НОВОСТИ ПЛАНЕТЫ. Человеческий труд заменится машинным,…РПЦ выдвинула Константинополю ультиматум

РПЦ потребовала извинений от Константинополя за «нанесенный всему православию ущерб». Тогда «двери для диалога будут вновь открыты», заявил, как сообщает РИА Новости, пресс-секретарь патриарха Кирилла…


Порошенко жестко заявил, что не допустит снижения цен на газ для украинцев

Президент Украины Петр Порошенко заявил, что не позволит ни при каких обстоятельствах снизить цены на газ для населения, сообщает сайт главы государства, передает УКРОП. ФОТО из сайта elise.com…