Жінка Захарченка за допомогою ФСБ вбиває терористів не гірше ЗСУ

Дізнався нещодавно досить цікаву річ. Виявляється, ватажок терористів “ДНР” Сашка Захарченко настільки зажерся, що пустив свою жінку до серйозного бізнесу.

Ще у 2014-му досить тупенька Наталя Гладкова почала роз’їдждати на білому позашляховику та тицала своїми пальцями охоронцям на чужий бізнес, який вона хоче віджати.

Втім, жінку, що дорвалася до грошей, курляйтер призупинив, але не надовго, повідомляє УКРОП з посиланням на Стена.

Спочатку на відкуп своїй другій терористичній половинці він віддав усі спортклуби Донецька, які були спеціально для неї прибрані до рук нової “влади”.

Потім Гладкова стала наглядачкою від Захарченка за російською гуманітаркою (не тою гречкою, що вибухає, а справжньою). Слідкувала, щоб жоден пенсіонер чи якийсь “недостойний” не отримав продукти безоплатно. Все для чоловіка, все на полиці “Першого республіканського” (назва АТБ У “ДНР”)!

Словом, розжилася жінка ватажка бойовиків на славу. Сталося це й через те, що сам Захарченко контролювати на місцях нічого не може. Йому й до Мінську із Москвою поїхати лицем поторгувати треба, й хоч якось при владі залишитись та маневрувати між витребеньками жінки, компаньйонів-терористів та російських кураторів. Але ж і приспішнику з “тригади” “Ташкент-Захар-Дикий” ватажок бойовиків довіряти не може. А бізнесу прибуткового так багато. До того ж, ФСБшники постійно пилять, що грошей більше треба.

То ж, у 2016-му “прем’єр”, чи як там він себе називає, передав жінці віджатий лікеро-горілчаний завод “Олімп” разом із тютюновою фабрикою.

Треба віддати належне командуванню російських терористів, вони чітко розуміли, що без Захарченка “русский мир” на Донбасі може існувати. Без продуктів у людей – теж. Але без горілки – він рухне за кілька днів. То ж якщо інші підприємства показово знищували за допомогою автогену та інших інструментів, торкатися “святих” для алкашів-бойовиків речей, ніхто не посмів.

Виходець із терористичного угрупування, який займався торгівлею курятиною на місцевому базарі, а у вільний час підзаробляв сантехніком, за допомогою того ж Суркова сів на потоки контрабанди та логістики стратегічно важливої речі як по території “ДНР”, так і у саму Росію.

ЧИТАЙТЕ: Нардеп погрожував Ноздровській. ВІДЕО

Доречі, під час правління Плотницького ніякої горілки із позначкою “зроблено у “ДНР” на поличках “Народного” (віджатий АТБ, яким володів Жабо) не було, бо то ж “не вітчизняний виробник”. Коливан контролював завод “Луга-Нова”, тому не пускав конкурентів на ринок. Наразі ж продукція з Донецька заходить до окупованої Луганщини на ура.

Схема, яку запровадили росіяни разом із Захарченком-Гладковою дуже проста: з РФ заганяють сировину для виробництва горілки та цигарок. Підприємства, які зараз контролює жінка ватажка бойовиків, видають продукцію, яка дешевше будь-якого російського шмурдяка за собівартістю.

Продають відвертий контрафакт на території “ДНР”. До Росії на реалізацію відправляють досить стандартну за своєю якістю горілку. Єдине, про що попереджали куратори – технічний спирт не повинен надходити до РФ, оскільки у всіх можуть бути проблеми.

А от “своїх” же метилом поїти – дешево та сердито. Саме горілкою з заводів Гладкової масово потравилися російські військові та “денеерівці” у новорічну ніч. Наразі відомо про 41 померлого у страшних муках. Статистика вбитих жінкою Захарченка дуже пристойна та може конкурувати із втратами, які наносять терористам ЗСУ.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Этот фрукт угрожает миру

Производство авокадо требует огромного количества воды и прибыльно, прежде всего, для наркокартелей, пишет журналист швейцарского издания Tages-Anzeiger Борис Херманн, побывавший на плантации авокадо в Перу,…


Военный США после встречи с НЛО видит странные сны и жалуется на то, что за ним кто-то следит. ВИДЕО

В прошлом году Пентагон рассекретил программу, в рамках которой исследовались НЛО, пишет УКРОП со ссылкой на НОВОСТИ ПЛАНЕТЫ В сеть попала запись, как два истребителя…Ученые заявили, что из-подо льдов Арктики могут выйти смертоносные бактерии “черной смерти”

Согласно заявлению экспертов, таяние ледяного арктического покрова приведет к распространению «черной смерти» — вируса, который тысячи лет был в заточении вечной мерзлоты, пишет УКРОП со…Страны ЕС тоннами скупают золото

В последнее время страны Европейского союза скупают золото, пишет УКРОП со ссылкой на НОВОСТИ ПЛАНЕТЫ. Так, к примеру, Венгрия увеличила свои запасы в 10 раз,…


«От копеечной свечки Москва сгорела»

«За последние несколько месяцев тысячи мужчин и женщин выходили на антиправительственные митинги на улицы более чем 80 российских городов», — пишет в своей статье в…
В «ЛДНР» идет война между спецслужбами РФ за право контроля потоков наркотиков

УКРОП со ссылкой на ghall.com.ua пишет, объемы налаженного в «ЛДНР» производства наркотиков, преимущественно растительного происхождения, на сегодняшний день обеспечивают потребности уже не только местных «потребителей», но…


Россия пригрозила Украине катастрофой, вступившись за боевиков ДНР-ЛНР

В российской Государственной Думе угрожают Украине «катастрофическими последствиями» в случае нового наступления на Донбассе. Об этом говорится в заявлении, которое приняла Госдума «в связи с…