Житель Швейцарії побудував «космопорт» для зустрічі літаючих тарілок. ФОТО. ВІДЕО

У 2008 році житель Швейцарії Вернер Джейслі (Werner Jaisli) за його словами отримав «телепатичний наказ від прибульців» і після цього відправився в Аргентину, повідомляє УКРОП із посиланням на СобКор.нет

Там він через деякий час оселився в невеликому містечку Качи в провінції Сальта і почав будувати щось, що потім назвав портом для НЛО (ovniport).

ЧИТАЙТЕ: «Министр культуры и туризма ДНР» сдался СБУ

Зараз в цьому місці з землі і особливо з повітря можна розглянути дуже красивий складний візерунок у формі зірки, створений з білих і темних каменів.

Пустелі Сальта давно відомі серед уфологів як місця, де дуже часто бачать НЛО. Правда поки неясно, чи скористався хоч один космічний корабель створеної Вернером майданчиком.

«Коли все почалося, я знаходився в Італії в містечку Форте Альто. Це була Опівночі 24 листопада 2008 року «, — розповідав Вернер Джейслі, який кілька років прожив в Качі, -» Було тихо і красиво. І раптом я побачив в небі дві крапки, що світяться, які летіли над річкою приблизно на висоті 200 метрів.

Це були на вигляд тверді об’єкти рівною округлої форми. Колір куль був металевий і поверхня їх була гладенькою. Вони пролетіли над моєю головою і над іншими стоять поруч людьми і потім з них з’явився і впав на нас потужний промінь світла.

ФОТО з сайту СобКор

Найдивніше було в тому, що цей промінь здається вплинув лише на мене одного. У моєму мозку щось «закипіло» і потім я отримав телепатичний наказ. Вони попросили мене побудувати в потрібному місці порт для їх кораблів «.

Порт для НЛО знаходиться на відстані 4 кілометрів від Качи. У центрі його велика зірка з 36-ю променями, яка має 48 метрів в діаметрі. У неї в центрі мала зірка, яка зроблена з темних каменів, а велика зірка з білих.

Поруч з великою зіркою знаходиться візерунок з темної зірки, оточеної колом також з темних каменів. Поруч з ними викладені ще кілька візерунків з темних каменів.

Зараз порт Вернера відомий по всьому світу і є цікавою пам’яткою, яку відвідують туристи. Але сам Вернер в 2011 році пропав після того як його звинуватили в крадіжці грошей у місцевого жителя і він відсидів деякий час у в’язниці.

За словами місцевих жителів Вернер після виходу з в’язниці зібрав всі свої речі і пішов кудись на північ. У 2014 році його бачили в Болівії, але далі його сліди губляться.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИТерпение Порошенко лопнуло: Президент начинает «войну» против Коломойского — названа причина

Президент Петр Порошенко подал судебный иск против канала олигарха Игоря Коломойского «1 + 1» из-за систематической публикации недостоверных данных и «черного пиара» против него. Об…«За кого голосовать будете?» Звезды «Квартала» позабавили сеть новым ВИДЕО

Артисты студии «Квартал 95» рассмешили пользователей сети серией роликов о «подкупе на выборах», где также пошутили над основателем «Квартала», кандидатом в президенты Украины Владимиром Зеленским….


«Путин призывал выдавливать из себя маленького Сталина»: Скандальный Киселев отличился странной одой главе Кремля

Анализируя выступления главы России Владимир Путина на расширенной коллегии Генпрокуратуры РФ, один из главных пропагандистов Дмитрий Киселев заявил, что президент способствует «выдавливанию маленького Сталина» из…


Студент НАУ о Зеленском: «Когда я посмотрел видео последних Ваших выступлений, то начал плакать»

Как передает УКРОП в редакцию интернет-издания Диалог.UA пришло письмо рассерженного и разочарованного юноши, который ранее искренне симпатизировал известному комику. Здравствуйте, господин Зеленский! Пишет вам киевлянин Алексей Иванов, студент Национальной академии…


Аброськин: «Воры в законе» готовятся приехать в Украину для дестабилизации ситуации на выборах

Полиция располагает информацией о намерениях «воров в законе» прибыть в Украину во время президентских выборов для дестабилизации ситуации в стране. Об этом 25 марта заявил…Телеведущая: Зеленский – лабораторное тестирование лидера нового типа. Обычно, такое, тестируют на мышах, а у нас на избирателях

Каждый раз после очередного президентского опроса начинается такая-то истерия, хочется выписать всем валерьянки и корвалмента. Об этом в своем блоге пишет журналист и телеведущая Марина…У Зеленского назвали условие для дебатов

Команда кандидата в президенты Владимира Зеленского готова к дебатами, если увидит запрос украинского избирателя. Об этом сообщил политтехнолог Зеленского Дмитрий Разумков, передает УКРОП со ссылкой на Апостроф….
Минюст представил серию видеороликов «Гусь идет на выборы»

Министерство юстиции запустило инициативу «Гусь идет на выборы», призванную привлечь украинскую молодежь к избирательному процессу. Инициатива реализуется в партнерстве с иллюстратором и автором «Гуся» Надеждой…