Екс-директор клубу Порошенка став власником великої газодобувної компанії

УКРОП із посиланням на Ресурс пише, основним власником компанії, яка отримала найбільше ліцензій на видобуток газу в Україні компанії Аркона «Газ-Енергія» став Олег Ольховий, екс-директор спорт-клубу «5 елемент», що належить президенту України Петру Порошенку, про це йдеться у Єдиному держреєстрі юросіб, пишуть Наші гроші.

Зазначається, що Ольховому відійшли 49,5% статутного капіталу фірми, що раніше належали офшору Ashburi Universal (Беліз), передає «Новое время».

Олег Ольховий зареєстрований власником низки юросіб, в основному спеціалізуються на роздрібній торгівлі (Рітейлерс груп в Харкові, Рітейл інкорп в Чернівцях, Рішон ДФ у Вінниці та Новий стиль для життя в Києві).

ЧИТАЙТЕ: Политолог раскрыл рецепт высокого рейтинга Юлии Тимошенко

Разом з тим Ольховий раніше був директором Спортивно-оздоровчого комплексоу Монітор, офіційним бенефіціарами якого є президент України Петро Порошенко і нардеп від БПП Ігор Кононенко. Ця компанія прописана за адресою вул. Електриків, 29а, де розміщені відомий спортивно-розважальний клуб 5 елемент.

У ЗМІ Ольховий згадувався як директор 5 елементу в 2004 році, коли цей спортклуб тільки починав роботу.

У 2005 році головою наглядової ради 5 елементу був Ігор Кононенко, який розповідав про $20 млн інвестицій в спортклуб, а Ольховий на той момент, за даними Youcontrol, хоч і склав повноваження директора Монітору, але згадувався в ЗМІ в якості керівника проекту 5 елемент.

Крім Ольхового часткою в 5% в статутному капіталі Аркона газ-Енергія володіє Олексій Гребенченко, який, за даними програми Схеми, на початку 2000-х років працював в Укропткульттовари, кінцевим бенефіціарним власником якого був і досі залишається Петро Порошенко.

Нагадаємо, що у березні 2018 НАБУ повідомило про відкриття кримінального провадження про можливе порушення законодавства чиновниками Держгеонадр при видачі спецдозволу Аркона Газ-Енергія на користування Свістунківско-Червонолуцкім родовищем.

Після цього стало відомо, що Генпрокуратура спробувала вилучити у Аркони оригінали документів у справі, яке зацікавило НАБУ. Цю справу ГПУ веде Департамент з розслідування особливо важливих справ в сфері економіки, який очолює Володимир Гуцуляк. У ЗМІ цей департамент називали підконтрольним Ігорю Кононенку.

Аркона Газ-Енергія — це єдина компанія, яка за останні 2,5 роки отримала згоду Полтавської облради на розробку нових газових родовищ. За інформацією ЗМІ, ця компанія контролюється юристами з команди президента Петра Порошенка.
НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Как люди представляли загробную жизнь

Люди с начала своего существования задумывались о том, куда они уходят после смерти, передает УКРОП. Идея конечности пути большинство не устраивает, поэтому во всех религиозных…


Если не будет насекомых

Что изменится, если на Земле не будет насекомых? Очень многое. Во-первых, наша планета станет значительно легче — суммарный вес одних только муравьев превышает вес всего…


«Любовь» по принуждению

Медведев сегодня в Бресте предложил более тесную интеграцию с Белоруссией «…с одновременным повышением взаимозависимости экономик и возможностью оказания помощи и поддержки в ходе союзного строительства,…
Кадыров честно сформулировал отношения с Россией

В частности, в большом интервью, которое глава Чеченской республики Рамзан Кадыров дал сотруднице телеканала «Россия 24», продемонстрирован принципиально иной взгляд на отношения с российским государством,…


Кулагин Алексей — ДОСЬЕ

Кулагин Алексей родился 7 апреля 1955 в городе Курахово Донецкой области. Родители-энергетики в 1956г. по распределению после окончания учебы были направлены работать в г.Счастье Луганской…
Срочная пресс-конференция Порошенко в центре Киева: ВИДЕО онлайн-трансляция

Сегодня в Киеве президент Петр Порошенко проведет экстренную пресс-конференцию, о чем сообщает его пресс-служба, передает УКРОП. СМИ проведут прямую видеотрансляцию мероприятия, которое начнется в 16:00…