Евакуйовані з Авдіївки сім’ї отримали притулок та допомогу

Протягом дня мої помічники в Слов’янську і Святогірську інформують про заходи з надання допомоги сім’ям, евакуйованим з Авдіївки. Всім дорослим передали великі продуктові набори, а дітлахів пригостили солодощами і фруктами.

У санаторно-оздоровчому комплексі «Перлина Донеччини» разом з батьками розмістилися 40 дітей. Всього 71 людина. Ще троє тимчасово живуть у «Старому замку» і 6 — в Слов’янську.

Всім забезпечено трьохразове харчування. Продукти для приготування їжі вже завезені. На прохання батьків активісти організовують для дітей програму дозвілля.

Настрій людей покращився. Хоча, звичайно, люди сумують і хочуть скоріше повернутися. Більшість стали вимушеними переселенцями вже не в перший раз — деякі виїжджали в 2014 році, з початком активної фази бойових дій. Багато хто відзначає високу організованість і дякує за підтримку.

28 діточок, які приїхали без батьків, поселили в «Смарагдовому місті». Там за ними наглядатимуть вихователі. Крім того, найближчим часом для школярів буде організовано навчальний процес.

На моє прохання особливу увагу приділять майбутнім мамам. Одна з них на п’ятому місяці. Разом з двома діточками її прихистила мешканка Слов’янська, яка безкоштовно віддала двом сім’ям з дітьми свій будинок. Папи залишилися в Авдіївці, забезпечують безперебійну роботу коксохіму.

Велике спасибі тим, хто відгукнувся на біду. Допомогу в координаційні штаби несуть навіть біженці, які відчули на собі жахи обстрілів. Всім їм за це низький уклін.

Про це повідомляє на своїй сторінці facebook народний депутат Олег Недава.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ