Евакуйовані з Авдіївки сім’ї отримали притулок та допомогу

Протягом дня мої помічники в Слов’янську і Святогірську інформують про заходи з надання допомоги сім’ям, евакуйованим з Авдіївки. Всім дорослим передали великі продуктові набори, а дітлахів пригостили солодощами і фруктами.

У санаторно-оздоровчому комплексі «Перлина Донеччини» разом з батьками розмістилися 40 дітей. Всього 71 людина. Ще троє тимчасово живуть у «Старому замку» і 6 — в Слов’янську.

Всім забезпечено трьохразове харчування. Продукти для приготування їжі вже завезені. На прохання батьків активісти організовують для дітей програму дозвілля.

Настрій людей покращився. Хоча, звичайно, люди сумують і хочуть скоріше повернутися. Більшість стали вимушеними переселенцями вже не в перший раз — деякі виїжджали в 2014 році, з початком активної фази бойових дій. Багато хто відзначає високу організованість і дякує за підтримку.

28 діточок, які приїхали без батьків, поселили в «Смарагдовому місті». Там за ними наглядатимуть вихователі. Крім того, найближчим часом для школярів буде організовано навчальний процес.

На моє прохання особливу увагу приділять майбутнім мамам. Одна з них на п’ятому місяці. Разом з двома діточками її прихистила мешканка Слов’янська, яка безкоштовно віддала двом сім’ям з дітьми свій будинок. Папи залишилися в Авдіївці, забезпечують безперебійну роботу коксохіму.

Велике спасибі тим, хто відгукнувся на біду. Допомогу в координаційні штаби несуть навіть біженці, які відчули на собі жахи обстрілів. Всім їм за це низький уклін.

Про це повідомляє на своїй сторінці facebook народний депутат Олег Недава.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…