Донбас шукає шляхи до покращення екологічної ситуації

«Існуюча система державного управління у сфері охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів демонструє відсутність взаємоузгоджених управлінських заходів, орієнтованих на досягнення оптимального балансу між трьома складовими сталого розвитку — економічною, соціальною та екологічною.

Тому у створенні механізму, який забезпечить реалізацію права кожної людини на життя в сприятливому для її здоров’я навколишньому середовищі, треба покладатися, перш за все, на місцеві органи влади та громадськість». Про це пише у себе на facebook народний депутат Олег Недава.

Народний обранець зазначає, що 27 червня на засіданні колегії Донецької облдержадміністрації, що відбулося у м. Костянтинівка, розглядалося питання впровадження державної системи моніторингу довкілля у Донецькій області. До речі, хочу відзначити, що цей унікальний досвід вперше застосований саме в Донецькій області.

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: Отравленные воздух и вода медленно и верно убивают жителей Мариуполя

Наступним кроком стануть заходи з забезпечення жителів Донбасу якісною питною водою та реконструкція системи водозабезпечення Донецької області, яка передбачає заміну застарілих водогонів та каналізації, ремонт та модернізацію насосних станцій та очисних споруд, обладнання фільтрувальних станцій.

«Цілком підтримую такі рішення та разом з колегами буду домагатися відродження регіональної програми «Питна вода України», яка спрямована на покращення роботи систем водопостачання для жителів Донбасу, а саме зменшення витоків та аварій, покращення якості води та підвищення якості послуг водопостачання, що має забезпечити соціально-політичну стабілізацію в регіоні.

Крім того, ознайомив присутніх з результатами проведення круглого столу «Екологічні проблеми міста Маріуполь та шляхи їх розв’язання на засадах збалансованого розвитку», який був організований Всеукраїнською екологічною лігою та присвячений екологічним проблемам міста і області в цілому», — вказує Олег Недава.

У засіданні взяли участь керівники екологічних підрозділів «Азовсталі», «Метінвесту», ММК «Ілліча», а також представники громадських екологічних організацій Маріуполя. Впевнений, що відкритий діалог, який відбувся, допоможе нам знайти спільну мову у вирішенні екологічних негараздів міста і регіону.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…