Дикий народ: в російському парламенті вкрали хамон

Відділ кадрів Держдуми перевіряє співробітників на причетність до злочину, пише УКРОП із посиланням на znaj.ua.

Курйозна крадіжка сталась в російській Держдумі  під час виставки Ставропольського краю. Під час проведення виставки в стінах російського парламенту вкрали один із експонатів — хамон (сиров’ялене свиняче стегно).

ЧИТАЙТЕ: Возле Мариуполя взорвались склады с боеприпасами 

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на власні джерела. Повідомляється, що відділ кадрів Держдуми наразі перевіряє працівників на причетність до крадіжки.

Відомо, що виставка проводилась з 11 до 15 вересня. Окрім вкраденого хамона, Ставропольський край хизувався натуральними продуктами. Зокрема, на виставці були представлені виноград, яблука, груші, м’ясні та молочні вироби.

«До нас надійшли відомості про те, що під час проведення виставки Ставропольського краю в Держдумі був несанкціоновано винесений один з експонатів – окіст, хамон», – розповів інформатор журналістам.

Хоча в управлінні відділу кадрів Держдуми і заявляють про свою впевненість, що до крадіжки не причетні депутати, однак їх все-таки перевіряють на причетність до злочину.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…

Loading…ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ«Снегурочка уже не та»: участницы конкурса красоты в Крыму взорвали Сеть

Накануне новогодних праздников в оккупированном Крыму провели необычный конкурс красоты. Участницами мероприятия стали модели преклонного возраста, которые боролись за титул «Леди Зима». Интернет-пользователи раскритиковали организаторов…


Луценко уже не подозревает Саакашвили в госперевороте

У Генеральной прокуратуры Украины нет подозрений касательно причастности экс-губернатора Одесской ОГА Михаила Саакашвили к попытке государственного переворота. Зато планы захватить власть, убеждены в ГПУ, были у его соратника…