Горбатюк, ГПУ: Гнила боротьба за виживання

Сьогодні Генеральна прокуратура по своєму «привітала» Службу безпеки України з нагоди Дня «Альфи», підрозділу , який з перших днів знаходиться на передовій АТО та поніс найбільші втрати у цій неоголошеній війні. За період проведення АТО з 2014 року загинуло 27 співробітників СБ України. З них двоє — два тижні тому.

Новина про оголошення підозри співробітнику ЦСО «А» у вчиненні вбивства людини під час революції Гідності в 2014 році в м. Хмельницькому шокувала весь особовий склад «Альфи» та Служби безпеки в цілому. Очевидці та учасники тих буремних подій обурені цинізмом «розслідувачів» Горбатюка з ГПУ, які намагаючись довести свій «професіоналізм» та «потрібність» подальшого існування, брутально сфальсифікували справу.

Як відомо, під Горбатюком сильно захиталось крісло і його управління визнано таким, яке неспроможне ефективно виконувати завдання, пов’язані з розслідуванням злочинів проти Майдану. Мова йде про ліквідацію цього управління, про що заявив вчора народний депутат Мустафа Найєм.

Намагаючись якимось чином виправдати свою бездіяльність, «пінкертони» Горбатюка викинули в інформаційний простір брехливу «сенсацію», яка не має під собою доказової бази.

Нагадаємо, що 19 лютого 2014 року при штурмі Управління СБ України Хмельницької області загинуло 2 людей від вогнепальних пострілів. Більш ніж через 4 роки ГПУ вирішила звинуватити у цьому бійця ЦСО «А», який на даний момент вже черговий раз перебуває на передовій в АТО. Він не втік. Він впевнено стверджує, що не зробив жодного пострілу в людину зі свого табельного АК в той день. Факти це підтверджують. Але ці факти свідомо ігнорує Горбатюк.

За результатами проведеної експертизи, жінка, що загинула в той день, була вбита кулею калібру 7,62 х 54, що відрекошетила від стіни будівлі. Такими кулями стріляє лише ручний кулемет АК, але тільки не АК-45, який був тоді в руках звинуваченого бійця.

Як стверджують очевидці та відеоматеріали, які будуть розміщені згодом, черга з кулемета АК була випущена із прибудови Управління, яка вже не контролювалася співробітниками Служби.

Після перемоги Майдану, зброя, що використовувалася для охорони УСБУ Хмельницької області: автомати, кулемети, тощо, були передані на експертизу в ГПУ. Варто підкреслити, що до цього часу, незважаючи на передані матеріали та речові докази, управління Горбатюка так і не встановило, від якої саме кулі загинула жінка.

Висновки, які напрошуються вочевидь: чиновник Генпрокуратури, який взявся розслідувати справу щодо злочинів, вчинених під час Революції Гідності, насправді, поставив собі на меті просунутись по службових сходинках до посади заступника або ж самого Генерального прокурора, зазнав повного фіаско.

Без сумніву, багато бійців «Альфи» готові вийти на підтримку свого бойового побратима до суду та вимагати об’єктивного розслідування, а також відсторонення від цього процесу тих, хто нехтує законом та зводить наклепи на справжніх патріотів, які, ризикуючи власним життям, захищають державність на передовій.

Підсумовуючи вищезазначене, варто сказати, — рішення, прийняте щодо ліквідації підрозділу Горбатюка, вочевидь, прийнято правильно. У справі розслідування злочинів, вчинених під час Революції Гідності, не має бути місця фальші заради особистої вигод.

Михайло Данчук

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


В Иране переименуют Каспийское море

«На внутренних картах Ирана Каспий (Хазар) будет именоваться «Kaспиан»», пишет УКРОП со ссылкой на zerkalo.az. Как сообщает Report со ссылкой на İSNA, об этом заявил председатель…


Генштаб Турции заявил о ликвидации восьми террористов

В рамках борьбы с террористической организацией РПК накануне было уничтожено восемь террористов РПК на севере Ирака, говорится в сообщении Генштаба Турции, распространенном во вторник, передает…В соцсетях потешаются над копом, который брызнул себе в лицо из газового баллончика. ФОТО

В понедельник, 17 сентября, во время столкновений под зданием Генеральной прокуратуры Украины случился курьезный эпизод. Один из правоохранителей из газового баллончика брызнул себе в лицо….


Пограничники устроили охоту на евробляхи и отнимают машины

Украинские таможенники вместе с польскими коллегами развернули полномасштабную войну с автовладельцами на евробляхах, ездящими по поддельным документам. Чаще всего водители даже не подозревали, что воюют именно…


«Предвыборные парадоксы»: В «ДНР» ни у кого из «кандидатов» на трон Захарченко нет рейтинга

Сепаратисты на оккупированных территориях Донбасса активно готовятся к «выборам». Так, на днях был проведен соцопрос на тему «Кто должен занять место Захарченко». Выяснилось, что абсолютно…


РосТВ громко опозорилось фейком об «украинском следе» убийства Захарченко: Москва прокололась на глупой ошибке

Боевики «ДНР» и российсое ТВ в очередной раз опозорились фейком с информацией о попытке убийства главаря «ДНР» Александра Захарченко в Донецке. Выяснилось, что признавшийся в…


В «ДНР» боевики передрались из-за обстрела собственных позиций: Есть погибшие, много раненых

Боевики «ДНР» устроили массовую драку из-за очередного факта открытия «дружественного огня», в результате чего двое наемников погибло и еще более десятка были травмированы. Об этом…


ВИДЕО скандала в прямом эфире: Нардеп обвинил NEWSONE в работе на Россию — журналисты срочно прекратили эфир

В прямом эфире телеканала NEWSONE разразился громкий скандал, из-за чего ведущие были вынуждены прекратить программу. Скандальный инцидент произошел между приглашенным в студию нардепом Юрием Бубликом…


Скандал в Раде: Партийцы «Батькивщины» и БПП перессорились из-за России

Фракция «Батькивщина» во главе с Юлией Тимошенко голосовала за обращение Верховной Рады о признании Российской Федерации страной-агрессором. Более того, лидер партии была среди авторов соответствующего…