В окупованому Харцизьку роздавали гуманітарку з сюрпризом. ФОТО

Працівники Харцизького трубного заводу, що зараз е працює, отримали гуманітарну допомогу від «ДНР» разом з членськими квитками. Представниця так званого «штабу по контролю за підприємствами» Ольга Позднякова заявила, що 12% співробітників трубного заводу отримали членські квитки ОД «ДНР». Про це пише у своєму блозі Євген Козаков, передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

«… і сьогодні ми з ними на зустрічі поспілкувалися, щоб обговорити, чим живе трудовий колектив», — розповіла представниця «ДНР».

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: Отравленные воздух и вода медленно и верно убивают жителей Мариуполя

Чим може жити трудовий колектив на непрацюючому заводі?

Трудовий колектив вже не вважається таким, але «ДНР» потрібно показати, що життя в «республіці» поліпшується і ті, хто ще вчора сидів без хліба і зарплат, сьогодні вже отримали хліб, а завтра, може, і завод запрацює.

Про запуск заводу говорили неохоче і тільки так званий керуючий філією Харцизького трубного заводу Роман Хрокало. Він також отримав членський квиток, адже теж хоче гуманітарку, та й в приклад перед колективом таку людину треба поставити.

Ну і, звичайно ж, за пакет гуманітарки керуючий висловив свою любов до молодої і ніким не визнаної «республіки». Про запуск підприємства, яке стоїть з 2015 року, керуючий розповів тільки в здогадах, що в майбутньому, можливо через 2 місяці завод почне нормально працювати.

Незважаючи на те, що заводи продовжують простоювати, а люди сидіти без роботи, це не заважає «ДНР» роздавати членські квитки і привезену гуманітарку з РФ.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…