В Києві відкриються ялинкові ярмарки. ФОТО

З 15 по 31 грудня в восьми районах столиці на 190 локаціях відбудеться продаж натуральних хвойних дерев з лісових господарств Київської, Житомирської, Сумської та Полтавської областей, зазначає УКРОП із посиланням на «Ресурс«.

Як повідомляє прес-служба КМДА, всі ялинки будуть з чіпами (що захистить споживачів від придбання незаконно зрубаних дерев, оскільки в чіпі міститься вся інформація про походження хвойного дерева), матимуть екологічний паспорт, сертифікат лісництва та товарно-транспортну накладну для їхнього  перевезення.

ЧИТАЙТЕ: Власть грозится оставить украинцев без пенсий

Крім чіпів, на ялинках будуть самоклеючі етикетки, що містять індивідуальний номер, і відповідні штрих-коди, внесені в єдину систему електронного обігу деревини. Штрих-коди також містять всю інформацію про дерева.

Перевірити законність походження ялинки можна шляхом введення номера з етикетки на сайті www.ukrforest.com. Також для зручності покупців розроблений додаток для Android — yalynka.info, яке можна безкоштовно встановити з Google Play Market. Відзначається, що вводити потрібно тільки цифровий номер, без зазначення серії.

Території сезонних ялинкових ярмарків будуть огороджені, святково прикрашені, матимуть відповідне оформлення, куточок споживача з реквізитами та режим роботи до 24:00 30 грудня 2018 року. Крім того, натуральні хвойні дерева можна буде купити і на територіях ринків і торгових центрів.

Орієнтовна вартість хвойного дерева — від 90 до 150 грн за погонний метр.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Что нельзя делать вечером: Народные приметы

Наши предки искренне верили, что ночью просыпается сила, способная нанести разный вред. Чтобы не привлекать к себе неудачи и беды, советуем прислушаться к следующим приметам….
Заявление по Голанским высотам — еще один пример нетрадиционного подхода президента Трампа к внешней политике

Администрация Дональда Трампа готовит официальный документ о признании суверенитета Израиля над Голанскими высотами, захваченными Израилем в результате войны 1967 года, пишет УКРОП со ссылкой на…

Почему в России так сложно поменять вождя

Назарбаевское отречение от власти, успевшее вызвать столько похвал в адрес экс-президента Казахстана и подмигиваний в сторону Путина, оказалось не просто преувеличенным, а вообще не имевшим…
Звезды шоу-бизнеса боятся, что освободившийся частный детектив Энтони Пелликано раскроет их грязные секреты

ФОТО из сайта Новости Планеты Частного детектива Энтони Пелликано не просто так называют «пожирателем греха». Мужчина помогал многим мировым звездам поддерживать положительную репутацию, пишет УКРОП…СБУ затримала учасника міжнародної терористичної організації. ФОТО

Співробітники Служби безпеки України на виконання доручення Генеральної прокуратури затримали на території Одеської області іноземця, який знаходиться в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу за вчинення…