Вчені розповіли, які хвороби можуть вилікувати тварини

Домашні тварини допомагають нам бути здоровими, повідомляє УКРОП із посиланням на СобКор.нет.

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярні лікування кішками, кіньми і дельфінами. Анімалотерапія також доступна і в Україні.

ЧИТАЙТЕ: В ОБСЕ «засекли» опасное продвижение боевиков к линии фронта возле Горловки

Сови, сичі, лелеки, солов’ї, коти, коні, павуки і навіть домашні качки, кури і бійцівські собаки можуть допомогти вилікувати чимало недуг.

За словами завідуючої притулку для птахів Марії Микитюк, за допомогою пернатих лікують виключно такі психологічні проблеми, як неврози, психози, гіперактивність тощо. Зокрема, спостерігаючи за птахами, діти розуміють, що потрібно вести себе тихо, спокійно, щоб птах пішов на контакт.

Терапія в компанії кота рятує від депресії, стресів, неврозів і социофобии. Завдяки кішкам пацієнти швидше виходили їх критичних станів.

При каністерапії (лікування собаками) тварин можна торкатися, годувати, грати з ними. При спілкуванні з собаками пацієнти йдуть краще на контакт, а також поліпшується їх моторика.

«Страхи — це саме те, що блокує наше життя, наші емоції і нормальне існування. Тим, хто страждає Арахнофобії, я даю їм шкуру павука (вони линяють) і саджу на руку. І так поступово в руках з’являється вже справжній павук-птахоїд. Після цих сеансів людина розуміє, що загрози немає », — розповів арахнолог Руслан Білякович.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИПовеление

Требование Путина расселить взорванный дом в Магнитогорске снова демонстрирует критическую уязвимость российской системы управления. Фактически президент принимает решение даже не уровня губернатора, а мэра города,…Телохранитель Сталина

Александр Контракт — один из тех, кто присутствовал со Сталиным — и, соответственно, с Черчиллем и с Трумэном на Потсдамской конференции. В 1945 году Контракт…Отечество и их превосходительство. ВИДЕО

Когда люди смешивают «отечество и «ваше превосходительство» и даже отдают предпочтение последнему перед первым, когда они начинают путать свою страну с её руководством, то первому…

Собчак поведала, зачем Порошенко Томос

Российская телеведущая и бывший кандидат в президенты России Ксения Собчак находится с визитом в Киеве. Как она сама утверждает, эта поездка носит исключительно туристический характер…