Вибори в Миколаївці: Оперативна обстановка залишається спокійною

У місті Миколаївка Слов’янського району, де сьогодні відбуваються місцеві вибори, до поліції тричі зверталися мешканці з повідомленнями про порушення на виборчих дільницях. Всі порушення зареєстровані. Оперативна обстановка залишається спокійною, повідомляє Слов’янський відділ поліції Донецької області.

До поліції звернувся чоловік, 1975 року народження з повідомленням, що на виборчій дільниці йому намагався спричинити тілесні ушкодження невідомий. Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце, встановила, що між заявником та іншим чоловіком виник конфлікт, після чого потерпілий звернувся до поліції. Обидва чоловіки є представниками видань з різних областей України. За фактом проводиться перевірка.

На іншій дільниці у Миколаївці, до правоохоронців зверталися двічі. Так, член штабу спостерігачів повідомив, представники виборчої комісії розносять виборчі урни по домівках громадян, які не можуть прийти до дільниці, без участі спостерігача.

Також прямо на дільниці до поліцейського звернулись мешканці, які побажали залишитися невідомими, з повідомленням, що мешканка Краматорська пропонує гроші за голоси. Перевіркою на місці було встановлено, що вказана жінка проводить соціологічне опитування.

Всі звернення зареєстровані. Перевірки за цими фактами тривають.

Нагадаємо, у Миколаївці діє 1 територіальна виборча комісія і 9 дільничних комісій. Тут очікується близько 13 тисяч виборців. Публічну безпеку цілодобово забезпечують понад 40 співробітників поліції.

Фото slavdelo.dn.ua

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…