Вбивство з особливою жорстокістю: Чоловік спалив свого знайомого за образливі жарти

Лозівський міськрайонний суд Харківщини взяв під варту місцевого мешканця, підозрюваного в умисному вбивстві з особливою жорстокістю.

Як розповів процесуальний керівник у кримінальному провадженні – прокурор Юрій Новіков, ввечері 26 грудня підозрюваний зустрів у магазині знайомого, пише УКРОП.

З ним, свого часу, він не “поділив” жінку, а тому між ними склалися тривалі неприязні стосунки. Знайомий випивав з товаришами та щось розповідав, дивлячись у бік молодика. Потім усі гучно сміялися.

ЧИТАЙТЕ: Священник Московського патріархату відмовився відспівати хлопчика, на якого впав самогубець

Підозрюваному здалося, що знайомий розповідає своїм друзям образливі історії про нього, розсердився та вирішив вбити “кривдника”.

Дочекався, поки чоловік піде додому, та пішов за ним. Дорогою придбав бензин. Пальне налив у пластикову пляшку з-під пива, яке щойно випив.

У дворі будинку чоловіка молодик знайшов металеву палицю і увійшов з нею до приміщення. Там він побачив свого “кривдника” та вдарив його палицею по голові. Господар упав на підлогу. Зловмисник продовжив його лупцювати.

“Коли жертва перестала чинити опір, молодик відтягнув його до сараю і кинув у погріб. Потім облив жертву бензином та підпалив. Коли “кривдник” почав голосно кричати від болю, а приміщення погребу затягнуло димом так, що стало важко дихати, молодик пішов геть”, – пояснив Новіков.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИПовеление

Требование Путина расселить взорванный дом в Магнитогорске снова демонстрирует критическую уязвимость российской системы управления. Фактически президент принимает решение даже не уровня губернатора, а мэра города,…Телохранитель Сталина

Александр Контракт — один из тех, кто присутствовал со Сталиным — и, соответственно, с Черчиллем и с Трумэном на Потсдамской конференции. В 1945 году Контракт…Отечество и их превосходительство. ВИДЕО

Когда люди смешивают «отечество и «ваше превосходительство» и даже отдают предпочтение последнему перед первым, когда они начинают путать свою страну с её руководством, то первому…

Собчак поведала, зачем Порошенко Томос

Российская телеведущая и бывший кандидат в президенты России Ксения Собчак находится с визитом в Киеве. Как она сама утверждает, эта поездка носит исключительно туристический характер…