Вбивство родини лелек шокувало чернігівчан

УКРОП із посиланням на Ресурс повідомляє, у Чернігові невідомі розстріляли родину лелек, яка звила гніздо на електроопорі району Олександрівка.

Місцеві жителі розповіли: знайшли дорослого птаха вбитим під стовпом. Двоє пташенят в цей час кричали зверху у гнізді, повідомляє ВВС.

ЧИТАЙТЕ: В Днепре ночью буянили вооруженные меломаны. ВИДЕО

“Вони так кричали, що кров застигала в жилах”, – розповідає місцевий мешканець Олександр.  Люди поховали мертвого лелеку, а другого дорослого птаха не знайшли. Припускають, що він поранений, але зміг відлетіти.

У своїх припущеннях щодо того, хто міг вбити лелек, місцеві мешканці одностайні.

“Виявили в неділю мертвого лелеку о сьомій ранку. На відкриття полювання хтось, очевидно, випив, вирішили постріляти. Взяли патрони й поїхали палити”, – припускає місцева мешканка Олена Удочкіна.

Осиротілі пташенята провели добу в гнізді, поки один з малюків не зник.

“Чи то вітром його віднесло, тому кажуть, що там вітер був сильний. Чи то його скинуло дощем. Може, він десь в кущах поблизу, але поки що не знайшли. Сидить в гнізді один”, – розповідає Олена Удочкіна.

Порятунком птаха опікується вся громада. Аби зняти його з гнізда, що розташоване на стовпі з електродротами під напругою, мешканці Чернігова звернулися до міських електромереж.

Там пообіцяли надати автомобільну вежу, коли вона буде вільна. Проте люди скаржаться, що електрики не готові перервати робочий графік, аби прийти на допомогу птахам.

Вбивство родини лелек шокувало багатьох чернігівців, які пропонують свою допомогу волонтерам. Мешканці планують обстежити лелеку у ветеринара після того, як дістануть його із гнізда.

А потім – відправлять його на перетримку. Люди слідкують за долею лелеченят в соціальних мережах та сподіваються, що птах-сирота скоро зможе самостійно літати.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Полиция Лондона продолжает расследование убийства соратника Березовского

Полиция Великобритании разыскивает черный фургон и его водителя, замеченных незадолго до смерти россиянина Николая Глушкова у его дома в Лондоне, передает УКРОП. За месяцы, прошедшие…
«Путин и мафия»

Документальный фильм «Путин и мафия» — это работы журналистов-расследователей Николая Тонева и Анастасии Кириленко. Права на фильм принадлежат KM Productions, Франция, пишет УКРОП со ссылкой…


Киян попередили про високий рівень забруднення повітря: Найнебезпечніші місця

Накопиченню шкідливих домішок у повітрі сприяє погода, пише УКРОП із посиланням на СобКор. Найближчими днями у столиці будуть метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню…Фруктовые соки несут смертельную опасность

Употребление сладких напитков, включая фруктовые соки, увеличивает риск преждевременной смерти у взрослых старше 45 лет. Ученые Университета Эмори пришли к такому выводу в результате исследований,…


Лукашенко снова удивил политологов

Политолог не видит логики в отставке правительства, но не исключает такой вариант. Рабочая поездка Александра Лукашенко в Оршанский район обернулась разборками и 14 августа на…