Безкоштовні квартири і дешевий бензин: Терористи недореспублік готуються до виборів на Донбасі

Реальні рейтинги головних претендентів на крісло царя недореспубліки близькі до нуля. І це ще м’яко сказано, пише УКРОП ыз посиланням на patrioty.org.
Бойовики «ЛНР» та «ДНР», звісно, знатимуть результати «виборів» ще до того, як вони розпочнуться. Припустити, щоб ватажка терористів обирали мешканці окупованих міст Донбасу, росіяни не можуть, бо народ, який за чотири роки впливу пропаганди взагалі розучився думати та аналізувати, може «підкласти їм свиню».

Реальні рейтинги головних претендентів на крісло царя недореспубліки близькі до нуля. І це ще м’яко сказано. На «виборах» у «ДНР» та «ЛНР» швидше переможе якийсь проукраїнський лідер, котрий одразу реінтегрував би Донбас, якби подібним людям дозволили брати участь. Саме тому у Кремлі одразу сказали: щоб ніяких сюрпризів! О 20:30, через півгодини після закінчення «виборів», вже треба оголошувати результати.

Саме через подібні речі, коли від вибору людей нічого не залежить, терористи роблять одну гучну обіцянку за іншою. Як, власне, й на вільній від Росії території роблять Тимошенко, Гриценко, Бойко, Рабинович та багато інших, тільки от у цих антиуркаїнських діячів, на відміну від своїх колег на Донбасі, все ну дуже жорстко залежить від вибору людей.

Нещодавно у «ЛНР» проголосили про початок нової програми розвитку «держави». Полягає вона у черговому вставанні з колін та «сіданні на пляшку». Терористи хочуть «націоналізовувати» порожні квартири та домівки, які покинули переселенці. В такий спосіб вони хочуть «розвинути» своє квазіутворення, мовляв, роздадуть житло лікарям та військовим, які «масово приїжджають у перспективну республіку» з Москви, Санкт-Петербурга, Барнаула, Чіти та інших міст, де навіть про вбиральні у квартирах ніколи не чули.

Насправді ж окрім російських військових ніхто до «ЛНР» якось не їде, тут вам аж ніяк не те життя, про яке можна мріяти. Стосовно «адміністрації» терористів, то вона, звісно, всіляко намагається врятувати «вітчизняну» медицину – забороняє виїжджати з окупованих міст всім лікарям та обіцяє великі зарплати спеціалістам з Криму, Росії, Придністровської Молдовської Республіки та Абхазії аж 5-6 тисяч рублів на місяць.

Проте компенсують такі маленькі суми «власним» житлом, тобто віджатим. Але жити у «ЛНР» із іноземців доводиться лише військовим, та й ті не у захваті від всього, що відбувається.

Втім, на цьому передвиборні обіцянки у терористів Донбасу не закінчуються. Пасічник, наприклад, заявив про «державне врегулювання» цін на пальне. Ця проблема, мабуть, є однією з найсерйозніших для автомобілістів «ДНР» та «ЛНР», окрім, «віджимання» авто, звісно. Штучний дефіцит бензину та дизельного палива створювали у «ДНР» та «ЛНР» із самого початку їх існування.

Пальне досить поганої якості завозили виключно з Росії, при цьому до величезної націнки додавали ще й «мита», то ж ціни на бензин подекуди сягали 7 доларів за літр. І при цьому його ще й купити неможливо було. Власниками АЗС, само собою, виступали терористи.

А тепер Пасічник почав обіцяти різку зміну курсу, мовляв, не повинен бензин коштувати таких шалених грошей, то ж з 1 листопада цінник дорівнюватиме ростовському. Щоб не відставати від «братерської» «держави», про масштабну регуляцію цін на пальне в «ДНР» заявив й Пушилін, хоча робити це не планував – все ж таки якщо проводити розпродаж, по кишені такі знижки серйозно битимуть.

Але, як би там не було, останнім часом із завезенням бензину, дизелю та газу для реалізації у «дирі» все дуже погано. Російські фірми не хочуть співпрацювати із «республіканцями», адже ті серйозно кидають на гроші. Тож, якими б не зробили ціни, коштувати бензин буде чимало, а у достатній кількості для покриття потреб населення його не завезуть.

Словом, обіцянки – не цяцянки. Всі розповіді окупантів та колаборантів про «ось зараз заживемо» треба розглядати лише як звичайний популізм для картинки та рапортування у пропагандистських ЗМІ.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ«В какую яму затащил их этот агент-шаромыжник»: Сотник емко охарактеризовал высшее руководство России. ВИДЕО

Основываясь на анализе российских новостей за последние сутки, оппозиционный журналист Саша Сотник приходит к четким выводам о неутешительном будущем некогда великой страны, пишет УКРОП со…
Китай разочаровался в С-400: «Будут уничтожены еще до того, как засекут истребитель 5-го поколения»

В Китае начали «топить» российские системы ПВО С-400. По всей видимости, немногочисленный список покупателей установки сократится еще больше, пишет УКРОП со ссылкой на newrezume.org. Внимание…Синайские аналогии. ФОТО

Главред «Эха Москвы» Венедиктов со ссылкой на сообщение в профильном телеграм-канале «Русская Пресса» сообщил, что во время событий в Магнитогорске 1 января в город был…Силуанов: Реакция россиян на пенсионную реформу стала неожиданной для властей

Наиболее тяжелой в деятельности правительства в прошлом году стала работа над пенсионной реформой. Об этом в интервью «Коммерсанту» рассказал первый вице-премьер Антон Силуанов, передает УКРОП….

Перед выборами президента Украина нанесла мощный удар по России: Украинцы в соцсетях в восторге. ВИДЕО

В преддверии президентских выборов в Украине официальный Киев нанес еще один публичный удар по России, выставив Москву в глупом свете. Стало известно, что наблюдателей из…


Россия в ОЗХО «отмежевалась» от участия в запрете «Новичка»

Организация по запрещению химического оружия (ОЗХО) решила запретить нервно-паралитическое вещество «Новичок» в соответствии с предложением, с которым ранее выступили США, Нидерланды и Канада, пишет УКРОП…